Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Autorius
  Įrašai
 • #899
  Donata
  Dalyvis

  Mokykla siaurąja ir plačiąja prasme. Kaip perteikti vaikams žinias ir kokios jos turėtų būti? Kaip padėti jiems atskleisti kūrybingumą, gyventi pagal savo užduotis, o svarbiausia – laimingais būti? Kokią mokyklą įsivaizduojate gyvenvietėje? Pasidalinkite jau įkurtų gyvenvietėse mokyklų patirtimi.

  #900

  Man taip dažnai norisi tėvams ir mokytojams pasakyti; – tik neauklėkit ir nemokinkit. Palikit juos ramybėje, bent jau tol, kol patys išmoksite priimti savo vaikus tokius, kokie jie yra. Bet kad priimtum kitą, tenka mokintis priimti save patį, tokį, koks šiuo metu esi. O čia užduotis ne iš lengvųjų. Taip jau yra, kad mokykla šiuomet prasideda nuo savęs. Pažinti save visokį („blogą“, „gerą“), tuomet priimti, keistis, laimingu tapti, – tokia naujos mokyklos pradžia. Tad greituoju būdu mokintis, ko gero, tenka mums – suaugusiems.

  #905

  Prieš tai surašiau platesne prasme, na o jeigu kiek siauresne, tai noriu pasidžiaugti nauja mokykla Kardokų gyvenvietėje! Valio!!! Būtų labai smagu, jeigu pasidalintumėte, kaip jums sekasi.

  #989

  Štai nuorodos į naujo tipo mokyklų grupes feisbuke.
  Melkio mokykla
  https://www.facebook.com/melkiomokykla/
  Kardokų gamtos mokykla
  https://www.facebook.com/search/top/?q=kardok%C5%B3%20mokykla

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.