Pradžia Forumai Giminės sodybų kūrimas Ieškau poros bendrai Giminės sodybos kūrybai

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1602
  Donata
  Dalyvis

   

  Kol pažinčių skyrelis dar kuriamas, kviečiu susipažinti šioje erdvėje. Ieškoti ir atrasti sau poras 🙂 .

  Drąsiai ir atvirai prisistatykime, papasakokime apie save, svajonėmis savo pasidalykime. Taip pat kuo nuoširdžiausiai išsakykime ketinimus, norus savus: kokį žmogų trokštame sutikti, kokių norime siekti bendrų tikslų.

  #1662
  Egidijus
  Dalyvis

  Sveiki visi,
  Esu gamtos vaikas Egidijus, nuo vaikystes augau miskuose, vienkiemyje. Draugas rekomendavo paskaityti Megre knyga, nes knygos istorija labai panasi i mano gyvenima, esu verslininkas, tik mastymu labiau i Anastasija panasus :))
  Siais laikais labai sunku rasti moteri, kuri taip pat gamtos vaikas ir galetu gyventi miskuose, kuriai nerupetu blakstienos, nagai ir dazai, kuri butu dvasinga ir ismintinga.
  As zinoma ranku nenuleidziu, vis ieskau tos sielos ir gyvenimo drauges. Mano manymu tarp megre knygu skaitytoju, galeciau surasti savo vienintele, kuriai galeciau atiduoti visa savo gyvenima.
  Zinau, kad merginoms nepriimtina rasyti ar skambinti pirmoms, bet nuosirdziai prasau tai padaryti, tiesiog atsiusk zinute su savo vardu, arba paskambink man. Gal musu bendravimas taps laimingais santykiais kurie sukurs dar laimingesni gyvenima. Mano tel. Nr 862400084

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.