• Jūratė pasidalino mintimis prieš 1 m., 2 mėn.

  V. MEGRE APSILANKYMAS LIETUVOJE

  Kardokuose vykusioje viešėje priėmėm sprendimą į Lietuvą pakviesti V.Megre. Kadangi V. Megre planavo šią vasarą su bendraminčiais mašinomis-karavanais keliauti į Vokietiją, nutarėme pakviesti juos pakeliui aplankyti ir Lietuvą. Štai kokio atsakymo sulaukėme iš fondo „Anastasija“ direktorės M.Ladilovos:
  Здравствуй…[Skaityti toliau]

 • Mindaugai, labai smagu matyti, kad yra iniciatyviu zmoniu!Svajone labai grazi, tik nenustebk, jei is karto nesulauksi aktyvumo tikio, kokio tikejais. Lietuvoj dabar visi labai aprime, neisku kiek aktyviu bendraminciu turime. Bet viskas savo laiku. Jei nepavyks taip greit ikurt gyvenvietes, kaip tikejais-visada gali prisijungti prie jau besikurianciu :)

 • Jūratė ir Profilio paveikslėlis (Donata)Donata tapo draugais(-ėmis) prieš 2 m., 9 mėn.

 • Jūratė pasikeitė profilio paveikslėlį prieš 2 m., 9 mėn.

 • Kalbėjau su savo tete telefonu. Užsiminiau jam apie kilusius nesutarimus dėl skirtingai suvokiamo giminės sodybos dydžio. Tete iškart pasakė, ko čia nesutart, Anastasijoj parašyta buvo ne mažiau nei vienas hektaras, o iki kiek gi nenurodė. Tad ačiū mano tetei, kad patvirtino mano pajautimą 🙂
  Kuo daugiau žemės bus išsaugota ir išmylėta-tuo geriau.

 • Tema man šiai dienai aktuali.. Ačiū, kad daliniesi savo suvokimu. Mano mintys labai sutampa, tik gal galėtum padetalizuot kaip tu įsivaizduoji tą ‘tam tikrą ribą’ draugystės? Nes kol kas man sunku ją pagauti, pamatyti. Atrodo, kad tada lengviau išvis nebendrauti, nei pastoviai klysti.
  Kaip tik skaičiau Anastasijoj apie mums labiausiai kenkiančią…[Skaityti toliau]