Pradžia › Forumai › Giminės sodybų kūrimas › Sėkla gyduolė
- This topic has 0 atsakymų, 1 dalyvis, and was last updated prieš 7 metai 3 mėnesiai by Donata.
-
AutoriusĮrašai
-
26 rugpjūčio, 2017 @ 2:58 pm #844DonataDalyvis
Ar bandėte sėti sėklas gyduoles ir kokie rezultatai?
„- Kiekviena jūsų pasodinta sėklelė turi neaprėpiamai daug kosminės informacijos. Tokios neaprėpiamybės neturi nė vienas žmogaus sukurtas daiktas. Šios informacijos dėka sėklelė žino tikslų laiką, netgi milisekundes, kada jai reikia atgyti, išdygti, kokių syvų imti iš žemės, kaip naudotis kosminių kūnų- saulės, mėnulio, žvaigždžių spinduliavimu, kokiu augalu išaugti, kokius vaisius subrandinti. Subrandintų vaisių paskirtis- žmogaus gyvybingumas. Tie vaisiai gali efektyviai, stipriau už geriausius pasaulyje žmonių rankomis sukurtus vaistus, tiek dabar esančius, tiek ir būsimus, kovoti su žmogaus organizmą apėmusiomis negaliomis, joms pasipriešinti, tačiau kad galėtų taip padaryti, apie tas negalias turi žinoti dar sėkla,- tik tada savo augimo, vaisių brandinimo procese gausiai aprūpins vaisius tokia medžiagų proporcija, kuri būtina šiam konkrečiam žmogui gydyti, nuo konkrečios ligos arba kelių ligų, jeigu tokios yra arba jeigu žmogus yra linkęs jomis sirgti.
Tam, kad agurko, pomidoro ar kurio kito sklypelyje užauginto augalo sėkla turėtų tokią informaciją, būtina padaryti štai ką: kai jau esate pasirengę sėti, pirmiausia paimkite vieną ar kelias nemirkytas sėklas į burną ir palaikykite netrumpiau kaip devynias minutes. Paskui pasidėkite tas sėklas ant delno, uždenkite kitu delnu ir palaikykite taip saujoje 30 sekundžių stovėdami basi toje vietoje, kur sėklas pasėsite. Paskui, atidengę delnus, pakelkite sėklas prie burnos, atsargiai iškvėpkite į jas orą ir 30 sekundžių palaikykite prieš saulę. Tada jau pasodinkite į žemę. Jokiu būdu nelaistykite. Pirmąkart palaistyti galima ne anksčiau kaip po trijų dienų. Persodinant būtina atsižvelgti į palankias kiekvienai daržovei dienas(tai žmogus jau žino iš mėnulio kalendoriaus). Jei pasodinsite per anksti ir nelaistysite, augalams pakenksite mažiau, negu pasodinę per vėlai. Nereikia aplink pasodintą augalą išravėti visų piktžolių. Būtina palikti kiekvienos rūšies bent po vieną. Piktžoles galima nupjauti.
Anot Anastasijos, sėkla tokiu būdu įsiurbia į save informaciją apie žmogų ir, augindama savo vaisių, ji maksimaliai rinksis iš Kosmoso ir Žemės tokią energiją, kurios reikia būtent tam konkrečiam žmogui. O visų piktžolių išrauti negalima todėl, kad ir jos turi savo paskirtį. Vienos apsaugo augalą nuo ligų, kitos suteikia papildomos informacijos. Kol augalas auga, būtinai turime su juo bendrauti nors kartą per jo augimą, kai ateina mėnulio pilnatis, prieiti prie jo ir palytėti.
Anastasija tvirtino, kad vaisiai, tokiu būdu išauginti iš sėklos ir vartojami žmogaus, kuris juos
pats išaugino, geba jį išgydyti absoliučiai nuo visų ligų, žymiai pristabdyti organizmo senėjimą, atpratinti nuo žalingų įpročių, daugeriopai sustiprinti protinę veiklą, suteikti dvasios ramybę. Vaisių įtaka efektyviausia tada, kai nuskynę juos suvartojame nedelsdami, per pirmąsias tris paras. Nurodytuosius veiksmus dera atlikti su įvairiais savo auginamais augalais. Nėra būtina tokiu būdu pasėti visą lysvę agurkų, pomidorų ir taip toliau, užtenka kelių daigų.
Nurodytu būdu išaugintos daržovės skirsis nuo kitų tos pat rūšies daržovių ne tik savo skoniu.
Jeigu padarytume jų analizę, tai pamatytume, kad jos skiriasi ir pagal esamų jose medžiagų santykį.
Sodinant daigus būtinų būtiniausia iškastoje duobutėje savo rankomis bei basų kojų pirštais
paminkyti žemę ir nusispjaut į duobutę. Kai paklausiau, kodėl kojomis, Anastasija paaiškino, kad su kojų prakaitu iš žmogaus pasišalina medžiagos(matyt, mūsiškai reikėtų sakyti- toksinai), turinčios informaciją apie organizmo negalias. Gavę šią informaciją, daigai pamažėle perduoda ją savo vaisiams, kurie sugebės kovoti su negaliomis. Anastasija pataria vis pavaikščioti po savo sklypą basiems.
– Kokius augalus tikrai verta auginti? Anastasija atsakė:
– Pakanka tos įvairovės, kuri pamėgta daugumos sodininkų: avietės, serbentai, agrastai, agurkai, pomidorai, žemuogės ir obelaitė. Labai gerai, jei yra vyšnaičių ar trešnių, gėlių. O kiek jų, kokį plotelį kas iš suminėtų augalų užima, ne itin svarbu.
Iš būtiniausių, be kurių sklypelyje sunku įsivaizduoti energetinio klimato pilnatvę, pažymėtini
šie: saulėgrąža(bent viena); ypač svarbu maždaug 1,5-2 kvadratinius metrus skirti javams- rugiams, kviečiams, ir absoliučiai būtina palikti salelę, mažiausiai du kvadratinius metrus, pievutei. Šios salelės negalima užsėti patiems, ji turi būti natūrali, ir jeigu jūs nesate išsaugoję pievutės savo sklype, reikia atsinešti iš miško velėnų ir jomis tokią salelę iškloti.“ -
AutoriusĮrašai
- Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.