Mieli bendraminčiai,

kviečiame bendrauti forume ir labai prašome jį naudoti tikslingai, t.y. temoms susijusioms su Anastasijos pateiktu vaizdiniu, giminės sodybomis. Kuriamos temos visiškai nesusijusios su idėja, kaip pavyzdys forume pasirodžiusi tema apie vairavimo mokyklas, bus trinamos.

7 Comments

 • Laimis Žmuida

  Būkit žmonės, gražinkite seną forumą. Ten bilekiek geros informacijos. Nereikia daryti visko iš naujo. Tereikia pratęsti jau turimą didžiulį įdirbį.

 • Kadangi senajame forume bene daugiau kaip penkeri metai nebuvo jokių naujų įrašų, galima spręsti, jog temos jame buvo jau išsisėmusios, tad dabartinis forumas yra svarbus šiųdienos aktualijoms.
  Senojo forumo archyvą galima sutvarkyti ir padaryti pasiekiamą vėl (aišku, prireiktų laiko ir pastangų nuveikti šį darbą), tik, kadangi, mano žiniomis, forumų būta dviejų, būtų gerai apsispręsti, kurio forumo archyvo norima.

 • Laimis Žmuida

  Ne temos išsisėmė senajame forume, o žmonės pasitraukė dėl Mindaugo vykdomos politikos. Temos geros, galima jas tęsti, jei tik leistų. Kiekvienam forumui reikalingi žmonės, kurie judina veiksmą, kelia klausimus, užduoda naujas temas. Svarbiausia žmonės. Mindaugas žmones pašalino, todėl temos ir nejuda. Dabar yra keli žmonės, kurie bando judinti naują forumą. Bet palyginus su senuoju forumu, tai labai vangus tas judinimas, nes judintojų mažai ir jie nestiprūs. Mano pasiūlymas yra toks, kad reikėtų sujungti esamą dabar judintojų grupę ir prijungti kitus aktyvius Anastasijos judėjimo narius. Va, tada būtų stipri judintojų komanda. Ir ji pajudintų forumą. Ir žinoma, kad reikia senąjį gražinti, nes ten viskas jau padaryta, temos išvystytos, jos neišsisėmė, tereikia judintojų. Jei buvo du forumai, tai reiškia žmonėms reikėjo dviejų forumų, viename netilpo. Reiškia abu reikia gražinti. Nereikėjo naikinti, nereikėtų ir gražinti.

 • Laimis Žmuida

  Pamąstykime ką reiškia „temos išsisėmė“. Imkime temą apie bites. Prirašė žmonės, pririnko informacijos iš interneto ir savo patirties. Tema išsisėmė. Tai panaikinam ją, atidarom naują forumą, naują tuščią temą apie bites ir vėl viską iš naujo prirašom. Tai kame čia logika? Visiškai akivaizdu, kad „temos išsisėmė“ yra išgalvotas ir netikras argumentas. Taigi, atsakykite man į klausimą. Kodėl žmonės, rašantys dabar į naująjį forumą, negalėtų to paties daryti į senąjį forumą? Informacija jau sudėta, istorija judėjimo matosi, jei trūksta temų, tai tiesiog atsidarai naują. Arba tęsi senas pradėtas temas, papildai jas nauja informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.