Procedūros
Ar darote rytines bei vakarines procedūras?
„Vakarais, eidami gulti, būtinai nusimazgokite kojas, naudodami vandenį su keliais balandų ar dilgėlių syvų lašais. Galima ir vienų, ir kitų drauge, tik nereikia nei muilo, nei šampūno. Vandenį, kuriame mazgojate kojas, išpilkite ant lysvės. Ir tik po to, jeigu tai būtina, galite nusimazgoti kojas su muilu.
Toji vakaro procedūra svarbi dviem atžvilgiais. Su kojų prakaitu pasišalina toksinai, išnešdami iš organizmo vidines jo negalias, taigi būtina jas nuplauti, kad poros būtų išvalytos. Kai vanduo yra su balandų ar dilgėlių syvais, odai išsivalyti žymiai lengviau. Išpildami vandenį ant lysvių, jūs mikroorganizmams ir augalams duodate papildomos informacijos apie savo tos dienos būklę. Tai irgi labai svarbu. Tik gaudamas šią informaciją regimas ir neregimas jus supantis pasaulis gali paruošti, atrinkti iš Kosmoso ir Žemės visa, kas būtina jūsų organizmui normaliai funkcionuoti.“
„- Rytą, geriausia saulei tekant, išeikite laukan, prieikite prie tų augalų, prie kurių norisi prieiti.
Galite juos palytėti. Nebūtina viską daryti vienodai, nereikia griežtai, diena po dienos laikytis to paties ritualo, darykite kaip norisi. Tačiau tai reikia atlikti dar nenusiprausus. Tada augalai pajus kvapą ir žinos, kokios medžiagos išsiskyrė jums miegant iš organizmo per odos poras. Jeigu šilta ir jeigu čia pat yra nors maža pievelė, o pageidautina, kad būtų, reikia ant jos atsigulti ir 3-4 minutes rąžytis. O jeigu, taip darant, ant jūsų užropos koks vabalėlis- nenublokškite jo. Dauguma vabalėlių atkemša žmogaus kūno poras , jas išvalo. Juk dažniausiai užsikemša tos poros, per kurias pasišalina toksinai, išnešantys į odos paviršių visokeriopas vidaus negalias, ir žmogus gali jas nuplauti. Jei sode yra koks vandens telkinys, būtinai pasinerkite į jį. Jeigu nėra- galima vandeniu apsipilti. Tik svarbu apsipilant stovėti basam netoli lysvių ar vaiskrūmių, dar geriau- tarp lysvių, arba, sakysim, vieną rytą prie aviečių, kitą prie serbentų ir taip toliau. Apsipylę neskubėkite šluostytis. Vandens lašelius nuo plaštakų reikia nukratyti, tarytum pakrapinti jais aplink augančius augalus. Nuo kitų kūno dalių vandens lašelius irgi nubraukite rankomis. Tik po to prauskitės kaip esate įpratę, ir naudokitės savo įprastomis priemonėmis.“