Sveiki, Kūrėjai!

Mums visiems pavyko išsakyti nuomonę dėl Giminės sodybų sąvokos grąžinimo ir būti išgirstiems, pavyko gauti sutikimą naujam vertimui ir leidybai, pavyko aptarti ir suderinti palenkesnes sutarties sąlygas su „Skambančių kedrų“  leidybos namais, pavyko sutarti su leidykla Lietuvoje, su Dalia Montviliene dėl vertimo. Belieka tik įgyvendinti šį nuostabų sumanymą. Todėl kviečiam paremti šio projekto įgyvendinimą ir skirti knygos leidybai lėšas, iš kurių bus apmokamas honoraras autoriui, užmokestis vertėjui ir leidybos išlaidos. Reikalinga surinkti suma sudaro 8 000 eurų.

Kviečiame būti bendrakūrėjais ir materialiais resursais paremti Lietuvos ir visos Žemės gerosios ateities kūrimą!

Už pirmos knygos pardavimą surinkti pinigai bus skirti antros atnaujintos knygos leidimui ir t.t. Taigi, Jūsų palaikymas ir parama gali padėti ilgalaikės gražios iniciatyvos vystymui.

O kad būtų smagiau parėmusiems 50e suma dovanosime naujai išleistą knygą, 100e – 2 knygas, 1000e – 10 knygų.

Organizacijos rekvizitai:

Giminės sodybų asociacija, kodas 305550093

Adresas: Daučionių 3A, Daučionių k., Maišiagalos sen., Vilniaus raj.

Sąskaita: LT74 4010 0510 0541 2634

Bankas Luminor, swift kodas: AGBLLT2X

Paramos gavėjo nr. 24232017

Jūsų skirtas lėšas naudosime knygos leidybai pagal asociacijos įstatus.

Lauksime jūsų aktyvaus palaikymo!

Su dėkingumu, Giminės sodybų asociacija 

Kontaktai susisiekti:

Tel. 860143574

El.p.: [email protected]

Pranešimas bus matomas iki 6:09pm Saturday August 29th, 2020

2 Comments

  • Sveiki, šiandien jau esame surinkę 2 000 e, trūksta dar 6 000. Paskaičiavus, reikėtų tik 120 žmonių, šeimų, jei kiekvienas pervestų po 50 e. Padarykime tai šiandien, nes būtent dabar labai reikia mūsų visų sutelktumo ir materialaus indelio į ateitį, kurią norime matyti, kurios visiems linkime!

  • Labas rytas!
    Ačiū jau parėmusiems, ačiū tiems, kas ruošiatės atvažiuoti į šventę ar dar skirti paramą pavedimu! Tikiu, kad kažkaip pavyks mums surinkti tą sumą, nors iššūkis ir nemažas. Juk kas geriausiai, jei ne mes, knygų skaitytojai, žinome, koks lobis yra šios knygos, gyvas kelias ir išmintis, perkeičianti gyvenimą. Tik mes patys, kiekvienas nuo savęs ir visi sutelktai galime leisti įsigyvendinti šiam sumanymui, kuris mums visiems yra brangus. Tik mes patys …
    Galima prisidėti paprastai, 10 – 20 eurų, tiek, kiek galite. Kolektyvinis veiksmas su gerais ketinimais yra stipru! Galėsime džiaugtis ir sakysime: „Aš prisidėjau prie darnios ateities kūrimo. Padariau, ką galiu. Mes tai padarėme!“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.