„Giminės sodybų bendruomenė“ Asociacija praneša: išleista aštunta L. Kupcovos „Bendravimas su dolmenų Išminčiais. Poilsio bazė „Dubrava“. Gyvenvietė Ubinskaja. Krasnodaro krašto Šiaurinis rajonas“ knyga. Knygoje viena iš temų – negatyvo „sugaudymas“ bei valymas, dar kita – apie gyvenimo plano suvokimą bei įgyvendinimą.
***
Sveiki, gerbiamieji. Nors įvairių, gerų renginių, grupių daug, bet kviečiu į susitikimą, į svečius žmones, kurie skaitė V.Megre knygas apie Žmonių gyvenimo pagrindą-Vedų kultūrą (ir kurie neskaitė, o gal tik girdėjo ir net tuos, kurie apie tai negirdėjo), tuos kurie skaitė L.Kupcovos knygas „Bendravimas su dolmenų Išminčiais“ arba neskaitė, bet girdėjo ar žino apie gyvavusią Žemėje Žmonių kultūrą – Senąjį Pasaulį, kurio tąsa esame mes.(Aplink pilna piliakalnių, pilkapių, jėgos vietų, o mumyse pačiuose neatidarytų galimybių ir sugebėjimų , nes nesusijungę su šaknimis.) Renkamės kovo 10 d. 12 val. Vilniuje, Baltupio 37 (Baltupių bendruomenės centras „Cedronas“). Esate laukiami. Pasikalbėsime, apsijungsime, pasidžiaugsime drauge. Pagarbiai… Aldona
***
Išminčius Lad:
– Kaip gali žmogus išlaisvinti save, savo Dvasią nuo įsikėlėlių–esybių?
– Aplink kiekvieną žmogų yra (egzistuoja) suvokimo ratai. Pradžiai aš jums duodu dešimt tokių ratų, tačiau jų yra daugiau, ir laikui bėgant jūs patys galėsite juos išskirti (atrasti).
1. Savo vyriškos prigimties (būvio) suvokimo ratas.
2. Savo moteriškos prigimties (būvio) suvokimo ratas.
Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, turi abi prigimtis – vyrišką ir moterišką.
3. Savo dieviškos prigimties suvokimo ratai.
4. Savęs veidrodžiuose (v zerkalach) suvokimo ratas. Tai jūsų pačių sukurti jūsų antrininkai Visatoje ir Kūrinijoje, jų daug.
– Kaip tą suprasti?
– Jie egzistuoja ir gali būti šalia Visatoje. Tai žmogaus antrininkas, kuris pakartoja jo veiksmus kažkuriuo tai momentu. Žmogus pakeitė kažkokią kryptį, o antrininkas liko su šitomis mintimis ir žodžiais. Antrininkai – tai tavo gyvenimas iš tavo minčių, žodžių ir darbų. Lieka tik tie, kurie padeda tau gyventi, o su kitais tu gali atsiskaityti taip pat, kaip su esybėmis, – jie išeis. Tai tavo prisiminimai, dažnai tau nereikalingi, ir tu pamirši juos.
5. Savęs atspindžiuose (atspindžių karalystėje) (v zazerkalje) suvokimo ratas.
Tai jūsų šešėliai.
– Papasakok apie tai smulkiau.
– Visi antrininkai, kuriuos žmogus sukaupė per savo gyvenimą, turi tokius pat šešėlius, kaip ir pats žmogus. Kiekvienas šešėlis tęsia savo gyvenimą atspindžiuose. Jeigu žmogus pašalina iš suvokimo rato savo antrininkus veidrodžiuose, tai jis turi pagalvoti ir apie tai, kad šešėliai liko atspindžių karalystėje, jie tęsia tą antrininkų gyvenimą. Tai tokie pat antrininkai su tomis pačiomis esybėmis, kurios trukdė žmogui. Juos taip pat reikia apvalyti, išlaisvinti nuo kažkokios priklausomybės.
– Tai ką mes pašaliname?
– Mes pašaliname esybes iš antrininkų ir tuos antrininkus, kurie buvo sukurti esant negatyvioms situacijoms gyvenimo kelyje.
6. Viršutinio pasaulio suvokimo ratai.
7. Apatinio pasaulio suvokimo ratai.
8. Praeities suvokimo ratai.
9. Dabarties suvokimo ratai.
10. Ateities suvokimo ratai.
Kiekvienas suvokimo ratas sudarytas iš žiedų aplink mus. Tokių žiedų kiekviename suvokimo rate labai daug, galima sakyti, daugiau nei šimtas. Ir kiekviename tokiame žiede gali sėdėti jūsų „pagalbininkas“, kuris padeda jums , jūsų smegenims „gyventi“, maitindamasis jūsų energija. Be to, kiekviename žiede jis gali būti ne vienas, o daug. Jie dar ir persikelia iš vieno šio žmogaus gyvenimo į kitą.
Knygą ir kitos šios serijos knygas galite įsigyti pas sodybiečius:
8-600-95543 (Kazlų Rūda, Kaunas, Rokiškis)
8-636-05741 (Vilnius)
8-618-13014 (Ukmergė, Panevėžys, Utena)
Kaina: 3,50eur.

Pranešimas bus matomas iki 10:26am Thursday April 4th, 2019

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.