Balandžio 21 – 22 vyks 2 dienų seminaras su Anatolijumi Orlovu. Renginys skiriamas subtilaus pojučio ir stipraus polekio žmonėms, ieškantiems darnaus santykio su Gamta ir jos turtais, svajojantiems apie širdį pakylejantį aplinkos grožį, kuriama savomis rankomis.

A. Orlovas – svečias iš Baltarusijos – giminės sodybų ir kraštovaizdžio projektuotojas, rečiausių augalų kolekcionierius atskleis savąjį laimingos sodybos matymą ir pateiks algoritmą kaip to pasiekti, įkveps renginio dalyvius sukurti savasias turtingos gamtos oazes.

Esate laukiami su savuoju sodybos ar sklypo apželdinimo planu – savo svajone, kuria galesite aptarti su šventes svečiu A. Orlovu, gauti vertingų patarimų ir unikalių sprendimų.

Seminaro vieta – Dudenu sodyba, Lutiškiu km., Maišiagalos sen., Vilniaus raj.

http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=lutisk%C4%97s

Dalyvių skaičius ribotas. Kviečiame registruotis iš anksto.

Dalyvio mokestis užsiregistravusiems iki balandžio 15d. – 45 eur, veliau – 60 eur. Aktyviausiųjų laukia A. Orlovo dovanos – retu vertingu augalu seklos, sodinukai..

Į kainą iskaičiuota – teorine ir praktine renginio dalys, šventinis vakaras, vieta palapinei arba nakvyne Melkio mokyklos, darželio patalpose (tureti miegmaišius) (www.melkys.lt). Galima atvykti jau penktadienio vakare.Kam mokestis yra kliutis dalyvauti – susisiekite su organizatoriais asmeniškai. Galintiems aktyviai prisideti prie seminaro rengimo ir jo sklandaus vyksmo – bus taikomas kitas mokestis.

Maistas – suneštinis. Sodybos šeimininkai vaišins ant laužo virta arbata ir koše. Su savimi tureti: megstamiausia puodeli, dubeneli, šaukšta. Praktikai – kastuva, grebli ir pjukla, darbo pirštines, oro salygas atitinkancia avalyne ir apranga. Vyks mainu muge. Norintieji dalyvauti laukiami su savo ranku darbo kuriniais, sodybos gerybemis, seklomis, augalais.

Kontaktai registracijai ir informacijai:
865212873, [email protected]
Saskaita išankstiniam mokejimui:
Nerijus Dudenas,
LT287044060005579519,
mokejimo paskirtis – “Už seminara”

Daugiau informacijos bukletėlyje:

https://drive.google.com/file/d/1xvKwzJ6ShQ0z2FVD1pnsjZIxx0l_iagU/view?usp=sharing

Pranešimas bus matomas iki 12:20pm Thursday May 3rd, 2018

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *