„Giminės sodybų bendruomenė“ Asociacija praneša, kad išleista nauja septintoji knyga „Bendravimas su dolmenų Išminčiais. Kaimas Vozroždienijie ir apylinkės.  Krasnodaro krašto miestas Gelendžikas“.  Jei kam atliepia, kviečiame pas mus ją įsigyti:

 

Tel.Nr.:

8-600-95543 (Kazlų Rūda, Kaunas, Rokiškis)

8-636-05741 (Vilnius)

8-603-82790 (Ukmergė, Panevėžys, Utena)

Jei kas pageidausite ankstesnių knygų, mes taip pat jas turime. Kainos nuo 3.70 iki 4.20 eur.

 

Ištrauka iš knygos:

 

Išminčiaus vardas – ĺstra (aiškumas, tiesa)

Paskirtis – atverti tikrą duotybę, įdėtą žmogui – įkvėpimą, kūry­bą.

Ir šio įkvėpimo ir kūrybos duoto žmogui pripažinimas.

Dolmenas randasi Širokaja Ščel kaimelyje

Matau jauną žmogų. Plaukai tamsūs, šiek tiek aukščiau pečių, užsukti į vidų. Veidas šviesus, be barzdos ir ūsų, pilkos geros akys.

Rūbas pilkos spalvos iš minkšto elastingo audinio. Ilgas, sulig kul­nimis, platėjantis į apačią. Sujuostas.

 

– Ką tu nori mums pasakyti?

– Pasakyti, žinoma, galima ir reikia labai daug, bet kol kas ne vis­kas jums priimtina ir ne viskas būtų suprantama.

Mums, Žemės žmonėms, suteikta labai reikšmingas ir daugeliui būtybių nepažįstamas, jausmas. Šis jausmas persmelkia visą žmogišką esybę ir ne tik patį žmogų, bet ir visą, į ką žmogus atkreipia dėmesį. Šis jausmas pastoviai gyvuoja, pastoviai pripildo ir užpildo visą er­dvę aplink jį. Jis (šis jausmas) yra juntamas, pagaunamas visų, prie ko tik prisiliečia žmogus ir tuo pat metu nesulaikomas, jo niekas nei gyvas nei negyvas negali paimti, atimti, pasisavinti ar išreikšti savyje, išskyrus žmogų. Nuo šio jausmo sklinda šiluma, sklinda nepakartoja­ma trauka, ypatingas noras gyvuoti ar egzistuoti kur nors šalia, greta jo.

Tai ugnis jūsų Dvasioje (Dūšioje) – Meilė. Ji duota žmogui paties Kūrėjo, kaip dovana, duotybė nuo Kūrėjo savo vaikams. Bet vaikai dabar šia dovana naudojasi lyg ir primityviai. Ir nieko nežino apie jį (jausmą) išskyrus patį žodį Meilė, o ir naudojasi šiuo žodžiu kaip pakliūna.

Jis, šis žodis, apaugo visokiausiais matomais ir nematomais suvo­kimais, matomais ir nematomais pasirodymais. Ir kai žmogus ištaria žodį Meilė, jis nejaučia jo paskirties, jis nežino jo galios, jis negali pritaikyti jo net pačiam sau.

Jūsų laikmečio žmonėms Meilės buvimas žinomas kaip tarpusavio santykis, arba žinojimas, kaip žmogaus santykis su kokiais nors daik­tais. Ir nežino šiuolaikinis žmogus, kad tai didžiulė Galia – energija, padedanti gyventi ir žydėti augmenijos pasauliui, padedanti gyvuoti ir klestėti vabzdžių ir mikroorganizmų pasauliui, padedanti gyventi ir klestėti Žemės planetai. Ši Galia energija nuramina visas mūsų plane­tos stichijas. Šią Galią priima – pripažįsta Visata ir visa Kūrinija….

 

 

 

 

Pranešimas bus matomas iki 3:38pm Thursday March 22nd, 2018

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *