Sveiki,

Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos, organizuojant susitikimą su valdžios atstovais. Susitikimo metu sieksime pristatyti mūsų judėjimą, bei stengsimes užmegzti draugišką dialogą su įstatymų leidėjais, kuris vėliau gali būti labai reikalingas siekiant, kad esami ir būsimi įstatymai būtų palankūs žmonėms, norintiems darniai gyventi gamtoje.

Primename, kad šiais metais buvo priimti nauji su statybomis susiję įstatymai, kurių pasekoje, dabar statant bet kur ir bet kokio dydžio gyvenamąjį namą reikalingi spec. projektai ir leidimai, o namas turi atitikti A+ šilumės klasės reikalavimus. Taip pat šiuo metu yra rengiami ir nauji miesto plėtros planai, kuriais bus siekiama maksimaliai apriboti bet kokias statybas užmiestyje.

Taigi, mūsų laukia išties labai idomus, prasmingas bei kūrybingas darbas, kurio metu teks pasitelkt visą turimą šviesumą, pozytivumą, išmanumą bei tapt vieninga ir stipria jėga. Jūsų dalyvavimas ir palaikymas yra be galo svarbus.

Susitinkame birželio 23 dieną 12 val. Sukiniuose pas Ramunę. Susitiksime pačią šviesiausia ir energetiškai pačią stipriausią dieną metuose, todėl susivienyti šviesiam tikslui pasiekti bus lengviau nei bet kada.

„Vasaros Saulėgrįžos metu Žemė įgyja milžinišką švaros energiją, t.y. kaupia jaunystės jėgą. Tuo metu galima pradėti bet kokį didį sumanymą, ir jis visada išsipildys. Vienintelė sąlyga – kad mintis būtų nesavanaudiška.“

77p iš 1 Aleksandr Savrasov pirmos knygos ‘Žinios, kurias saugo dolmenai’

Pamąstymai namų darbams:

1. Kaip galėtume įvardinti mūsų judėjimą. Kaip prisistatysim valdžios atstovams? (Pvz.: Sveiki, mes esame darnoje su gamta gyvenantys žmonės…)
2. Ar dialogui su valdžia, mūsų judėjimui, reikalingas juridinis asmuo?
3. Pas ką iš valdžios atstovų būtų geriausiai kreiptis? Kas labiausiai galėtų suprasti mus bei mūsų interesus? Gal reiktų organizuoti susitikimą iškart su keliais žmonėmis?
4. Pirmas susitikimas. Ką šviesaus į jį galėtume atnešti. Kokius dalykus norėtume akcentuoti?

Dėl platesnės informacijos skambinkit Edmundui: 8 695 92 402

Pranešimas bus matomas iki 3:46am Wednesday July 19th, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *