2017m. birželio 4 dieną, šį sekmadienį, kviečiame susitikti Šventasodžio bendruomenės sodyboje.
Susitikimo pradžia 11 val.
Pietūs suneštiniai.

Dalinamės žemėlapio nuoroda, kurioje nurodyta pati artimiausia vieta mūsų bendruomenės sodybai:
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=vidokiai
Važiuojant iš Kauno, ar iš Vilniaus važiuoti link Semeliškių. Už Semeliškių (važiuojant Aukštadvario kryptimi) 2-as posūkis į dešinę, į Beižionis (žemėlapyje kelias pažymėtas nr. 4716). Pravažiavus Barboriškes, už septinto kilometro stulpelio sukti į kairę. Tai jau mūsų kaimo kelias. Važiuoti juo laikantis viduriuko (niekur nenusukant), o už ežeriuko, ties išsišakojimu pasukti dešiniau, kur ženklas privati valda. Kilus neaiškumams, susisiekite su Ingrida, tel. 8682 46 139.
Iki pasimatymo.

Pranešimas bus matomas iki 5:15pm Saturday July 1st, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *