Medžių bei krūmų daigai ir sodinukai, jūsų gamtiniams medelynams ir sodams įveisti. Senovinės, daugumos mėgemos, veislės užaugintos gamtiškai iš sėklų. Obelys, kriaušės, vyšnios, trešnės, abrikosai, valgomieji sausmedžiai, kedrai, putinai, keniai, kukmedžiai, gausežiedžiai žilakrumiai, graikiniai riešutai, šilkmedžiai, katalpos, kolkvicijos, magnolijos.

Laukiami visi norintys išmokti auginti medžius bei krūmus iš sėklų. Galintys atrasti laisvo laiko kviečiami į talkas.

Dėl platesnės informacijos skambinkit Natalijai telefonu: 8 655 38032

Šiandien Lietuvoje yra vienetai žmonių, kurie augina medžius iš sėklų, kurie saugo bei platina senovines veisles nenaudodami jokios chemijos. Vienas tokių žmonių yra Natalija, kuri savo medelius jau dovanojo ne vienai, naujos kartos mokyklai, kurios kūrėjai gerai supranta neskiepitų medelių vertę. Vien šiemet Natalija pasėjo daugiau kaip 12 000 kedrų, kurie jau dygsta! Tas pareikalavo nemažai laiko, energijos bei finansų. Jei jūs manote, kad Natalijos darbas yra prasmingas ir reikalingas žemei, žmonėms ir mūsų busimoms kartoms, tuomet kviečiame prie šio prasmingo darbo prisidėti ir jus bei padėti Natalijai finansiškai. Net ir simbolinė parama reiškia labai daug.

Gavėjas: Natalija Ščiupakova
Sąsk. Nr.: LT907300010074428767 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Parama

Paskaičiuokime 🙂

12 000 kedrų iš kurių išdygs tikėtina 6 000 iš kurių prigys tikėtina 3 000. Kedrų sodai sodinami 10 metrų ant 10 metrų atstumu. Taigi vienam hektarui tenka 100 kedrų. Turint 3000 kedrų galima apsodinti 30 hektarų. O jei Kedrus sėsime su didele meilę, kaip tai daro Natalija, tuomet galėsim apsodint ir 50 hektarų :). Per dešimt metų tai jau 500 hektarų… Ir tai tik Natalija bei jos šaunieji pagalbininkai. O kiek galėtume pasodinti jei mes visi prie to prisėdėtume? 🙂 Todėl dar karteli visus raginu atvykti į talkas bei paremti finansiškai. Ačiū jums labai!

Pranešimas bus matomas iki 1:58pm Thursday June 15th, 2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *