Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:58, edited 1 time in total.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Taip, Padauža, kažkaip nesuprantu... Nesuprantu, kaip Dievui gali reikėti mano seksualinės energijos, išsiskyrusios mylėjimosi metu, kovai su blogiu?.. Aš myliuosi, skraidau padebesiais, o Dievas sau kovoja... Labai keista man. Negi negaliu vietoj to kitaip jam padeti? (Visai labiau norisi nueiti į savivaldybę ir pateikti projektą apie žolės sodinimą ant stogų- tai išgelbėti padėtų nuo pasaulinio atšilimo) Nenoriu užgauti, bet asmeniškai nesutinku su tokia nuomone, kad ir prieš 5000 metų parašytą.
Kad ir mąstant apie Megre minėtąjį Arkaimą. Jis tikrai senas. Ir gražiai apie žyniūnus rašo, geri jie žmonės buvo. Sugalvojo kaip telegonijos išvengt. Bet ar tai nereiškia, kad kažkas jau pasimylavo su ne tuo, kuo reikėjo? Manau tai aiškiai rodo, kad buvo problema jau tada. Ir ją sprendė. Juk netgi Biblija, Krikščionybe suabejoja ir neatitikimų randa žmonės, pati sakai, kad per daugel metų iškraipyta tapo. O traktatai, dar senesni, apie malonų, bet klaidinantį dalyką visai parankūs išvest žmonijai iš ritmo. Juk žyniai, anot Anastasijos, tiesą ir esmę akylai slėpė. Ir kodėl, Padauža, suabejoji vienomis knygomis, o traktatais Indiškais tiki? Ar jie teisingi iš tiesų? Gal ir į juos kritiškai vertėtų pažiūrėti?
Padauža wrote:Dievas davė tą energiją, kad ji ne tik vaikus daryti skirta būtu.
Ji ir nėra vien tam skirta. Tu ją naudoji ir savo pusryčiams pasigaminti. Tai yra įkūnijimo energija. Skirta materializavimui. Ar nepastebėjot, kaip čakros nuo galvos išdėstytos- prasideda viskas mintimi, ir virsta gale kūnu. Ir siela. :) Ir seksualinę energiją galima žymiai optimaliau ir racionaliau panaudoti, materializuoti tikrai, apčiuopamai idėjai. Gyvą Dievo kūną paversti Sodu žydinčiu ir vėl... :angel:

:D Suprantu, kad mano žodžiai nedaug ką bepakeis. Ir kad beveik bereikalo spaudinėju klaviatūrą... Bet širdelė, kiekvienakart paskaičius jūsų žodžius... Neveltui posakis gyvas garsus yra apie viltį... :D (Netgi du, bet turiu omeny tą man palankesnį :wink: :lol: :gigi: )

Šypsena galingesnė už bučinį.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote: Juk seksualinė energija - mažas žybtelėjimas Visatoje. Maloni dovanėlė, bet ar trokšta jos Dievas?
Dievas sugalvojo pasaulį tobulą. Dvilypį.
Kas esi TU? Dievo kūrinys, jo sukurtas tobulai. Ir tk mes patys susigadinam tą tobulumą :( Pakui taisome visokiomis priemonėmis (kad ir skalpeliu)...
Dievas davė tą energiją, kad ji ne tik vaikus daryti skirta būtu.

Kama Sutra - kas tai? Traktatas (Vedų laikotarpio) apie šeilės pozas! Bet - meilės ne tarp meilužių, o tarp ŠEIMOS poros! Jam kiek? Apie 5000 metukų. Tai ką -c tuo laiku vien aspleidimas vyravo? Kaip tik ne.
O garsioji Saulės šventykla Pendžabo provincijoje? Jos sekso scenas pamenate? Pagarba, malda meilės aktui - tai bjauru?
Juk tai - TIKROJI krikščionybės idėja! Vyro ir moters sąjunga, kurią bažnyčia iškreipė ir padarė tik patriarchatą. Moteris buvo paniekinta ir nustumta į kažkelintą planą...
Jūs TIK Anastasiją ir jos vedrusus cituojate. Megre aprašė nepatikrinamą net ne faktą, o pasakėlę. O aš parašiau faktus.
Keltai .... Čia jie negyveno! Vienas "paskutinis druidas" iš keltų giminės prieš kelis metus Vilniuje ir kituose didesniuose Lietuvos miestuose iš žmonių labai sėkmingai su keltų versijos pasakėle pinigus monijo... ;)
Raskit tose knygose ir gerai sukurto siužetinio fantazavimo. us lengviau gyventi... Juk tokį kiekį knygų parašyti - ne tap paprasta. Kažką sufantazuoja... Va ir viskas ;)

:D :D :D
Padauzele, man siek tiek keista, kad rodos is tavo pasisakymu lyg ir tiki i Dieva, bet neigi sitokias dieviskas Anastasijos mintis. Gal cia ir pasireiskia tavo aprasytasis dvilypumas? Tam ir klaidinama zmoniu mintis, kad maziau apie si, zemiskaji , gyvenima mastytu, o daugiau galvotu apie dangiskus migdolus. Ir tai, kas tikra, tu vadini "nepatikrinama pasakele".
Taigi Megre graziausiai aprase, ka isgyveno pradedamas vaikus su Anastasija. Ta pati Kama sutra to ir moko. Juk zmogus gali gimdyti keliolika kartu, jeigu to panores. Kodel gi cia ta diskusija? Nagi jeigu mes negalvodami svaistysime savo energija, tai vaikai gims neturedami to sugebejimo pajusti Dieva, prisiminti praeitus gyvenimus, tyrai kurti. Ar pameni, kaip Megre pabedavojo, kad tai negi jo klaida, kad sunelis neatsimena praeitu gyvenimu? Reiskia jis suabejojo savo tyra samone. Juk viska norime suteikti ka geriausio savo vaikams!..Tai turi buti zmogui igimta.
Krikscionybe viena skelbdama, kitka gudriai uzslepe simboliuose.Kad ir Marijos Magdalenos ivaizdis, kaip moteriskos energijos, Isis, Semiramis.
Anastasija mini, kad Vedrusiskas gyvenimo budas vyravo Vokietijoje, Anglijoje, Lenkijoje, Pabaltijo salyse... Tai buvo viena tauta, viena kalba, viena kultura. Idemiau pasiziurejus, tu saliu zmones sieja isorinis panasumas. Ir tai vyko neziurint to, kad pora tukstantmeciu jie maisesi su aziatais ( is pakutines 8.2 knygos skyrelio "Ir chaose yra prasme").
Ne tik apsisaukeliu keltu, bet daug visokiu kitu, kurie pinigus vilioja, galima sutikti...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Man iš viso to tai vat vistiek tada vienas neaišku..........jei sexsas ok............tai aišku super ok!
Bet tas apsisaugojimas?????????? Jei ziūrėti į senus laikus:tai zmonės gyveno su gamta..........mylėjosi,kiek norėjosi.......ir vaikų turėjo po 8-15..........O dabar?????????????? Vaikų.......jei nesinori........ar nėra ,sąlygų?????????? tai ,ką?????????? Nesikartosiu:jei gerti hormonus,ar pleistrus......ir visą kitą........kištis.........tai sory............kur čia natūralumas.........O tas NŠP..........irgi yra nepatikimas,visi puikiai zinome..........Tai ,kur išeitis?Kad to lytinio akto energija,kazkur nutekėtų?
Todėl ir ziūrime į tuos rytus,į meilės tantras.........kur bent kazkiek paaiškinama ,tie reikalai...........
Viską daryk 100%
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

jauciu kad buvau netaip suprasta :( atsiprasau..
norejau pasakyti, kad jei Dievas butu norejas, kad mylejimasis(na, kalbekim apie seima) butu daznas ir savaime suprantamas kazdieninis reiskinys, tai ir su pastojimu butu kitaip. bet, myletis norisi dazniausiai, per vaisingas dienas, o tai patvirtina tai, kad sis sventas aktas yra VAikeliui sukurti, padeti ateiti i si pasauli!(ne "gaminti" , kaip cia kazkas issireiske, bet cia jau kiekvieno poziuris i visa kuryba...)
kai bus laikas ir didelis troskimas vaikeli sukurt- tada ir bus vaisingos dienos, tada ir noras, ir malonumas bus... bet ne del fizinio kontakto(na ir dvasinio aisku ), kaip siaip mylintis, o dziaugsmas didziulis- kad padedat vaikeliui ateiti i si pasauli! :D

pajauskite savo dar negimusius ir jau gimusius vaikus( o gimusiu paklauskit!jai galit, jei isdrystat...)!(nesakau kad nejauciate, bet dar stipriau, jei reikia!) ir paklausykite sirdies(nesakau kad neklausote) ..
nes zinau, kad daugelio Jusu vaikuciai netaip pradeti.. ir as netaip pradeta, kaip svajoju savo vaikams padeti ateiti cia.. gal del to taip nelengva kaikam pajausti to dziaugsmo didybe...bet juk kiekvienas norime buti taip sukurtas??tiesa?? kad tevai apie JUs, Jusu atejima galvotu, ir lauktu..ir kurtu..ir per kuryba jusu dziaugsma didu pajustu savo sirdyse..? ar taip jus noretumet buti sukurti? o gal...? :roll:

kazkur esu rasiusi, ir sirdimi jauciu, kad jei nebutu seksualumo- nebutu ir vaisingu dienu kas men, ir menesiniu kas men, nes jos yra, kai kunas isvedamas is pusiausvyros ir nebesupranta jis- kada cia tas vaikelis bus pradetas... sirdimi patikrinkit.. :)

o visos tos "protingos knygos" - na gal geriau nesakysiu apie jas.. bet jus patys protingi zmones, ir manau suvoksite, kad pasauly daug literaturos, ir nuomoniu visokiu, galima rasti kiekvienam zinksniui pateisinti.. bet jei atvirom akim i save pazvelgtumem- gal tada atsivertu ir sirdis...

zinot ka- myliu Jus .. :H
atsiprasau, jei ta pati per ta pati rasau, bet kaip Donatus rase- kai paskaitau kai kuriu eilutes, tai pirstai patys barbena i klav.. gal ir be reikalo, gal ir su nauda...

priimu kiekvieno Jusu nuomone, kaip JUsu, bet, norisi, kad ir kitaip atvira sirdimi pabandytumet pagalvoti... bet cia tik mano norai.. :roll:

o gal pabandykit, jei ne del saves tiktai, tai del vaiku , anuku, pronukiu, ir visos Zmonijos ateities , ir praeities gilios... ir artimos, kuria pakeisti galim mes dabar... :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Basta wrote:Nenaturalus gyvenimo budas visuomet sukels problemu..
Būtent! Tuoj konkretizuosiu ir paanalizuosiu! :D

<b>Kuo mūsų gyvenimo būdas skiriasi nuo natūralaus?
Ir kokios to pasekmės?
Kaip tai siejasi su seksualine energija?
Kokios sąlygos būdavo anksčiau, kad nekildavo tokia problema? </b>

1) Gyvename tarp betono, plastmasės ir negyvų daiktų krūvų.
Kasdien darbuojantis su jais ir tarp jų eikvojame energiją, kurios tie daiktai negrąžina. Jie tik sugeria. Netinkamu vartoti maistu silpniname save, nekompensuojame prarastos energijos. Visa tai išmuša energetiką iš vėžių.
Maitindamiesi savo užaugintu maistu valgytume Meilę pačių pasėtą ir keleriopai išaugusią. Gyvoji gamta netik grąžina į ją idėtą energiją, bet ir rezonuoja atsakydama tuo pačiu- stiprėja abiejų pusių energija.

2) Gyvename labai tankiai, visur skubame, mus nuolat supa žmonės. Kiekvienas rūpinasi savimi. Dėl to kyla susvetimėjimas, apsisaugojimas nuo pertekliaus artumo, savisauga nuo dar vieno energjos ir laiko atidavimo žmonėms. Kiekybė nugali kokybę. Kritiškai sumažėja meilių žvilgsnių, nuoširdžių žodžių. Mažėja meilės, kurią duodame ir mažėja Melės, kurią gauname. Energija susikaupia ir užsistovi. O ji nori ištrūkti, gyventi! Todėl bando išsiveržti hormonų audromis...
Anksčiau gyvendavo žmonės žymiai rečiau, kits kitą gerai pažinojo, daug laiko galėjo skirti vienam žmogui- galėjo daug Meilės duoti jam ir gauti jos.

3) Rengiamės drabužiais. Dažnai sintetiniais. O tai uždengia mūsų spinduliuojančius kūnus. Uždengiame save nuo savaiminio Meilės spindulių priėmimo iš aplinkos ir išspinduliavimo į ją. Uždengtame kūne susikaupia neišspinduliuota energija ir nusirengus ji didžiuliu srautu pasrūva tarp dviejų žmonių sukeldama didelį palengvėjimą ir laimės pojūtį. (Tarsi ilgai kentėjęs nueini i tualetą... :lol: ...palyginau... :lol: Atsiprašau).
Natūralaus pluošto drabužiai padeda energijos apykaitai su aplinka. Geriausias variantas- nuogumas.

4) Dauguma esame pradėti neapgalvotai, iš malonumo (atleiskit, kad drįstu taip teigti). Jau toks pradėjimas išbalansuoją natūralią energijos tėkmę. "Kas tėvų pasąmonėje - tas vaikų sąmonėje", S. Lazarevas. Kad ir sovietų laikais užslėptas seksualumas šiais laikais vis garsiau reiškiasi..
Nuo pradžių žmonės gražiai pradėdavo vaikelį, ir jaunesnioji karta tai jausdavo, matydavo ir suvokdavo to prasmę ir sekdavo savo tėvų pavyzdžiu.
Suvokdami šią priežastį (ir viso reikalo tikslą), galime pradėti naują kartą nauju (pirminiu, Dievo) pavyzdžiu, apsaugoti savo vaikus, ištaisyti jų energetinę struktūrą.

Ir taip toliau... :lol:
:D

Padauža, :wink: :H  :yy: :love: :mrgreen:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš kažko nesuprantu: jeigu, kaip sakote vaisingumas yra skatinamas nuolatinių seksualinių ryšių, tai kodėl gi jau paaugliai ,lytiškai subrendę, turi tas vaisingas ir nevaisingas dienas. Juk jie (dažniausiai, su retomis išimtimis) nesimyli? Mano "laikrodukas" įsijungė lygiai 13-kos metų ir iki šiol reguliariai tiksi, visai nepriklausomai nuo mylėjimosi buvimo, ar nebuvimo. Aplinka tikrai neskatina mano seksualumo ir vaisingumo, tai tiesiog yra ir viskas, kaip vanduo, kaip oras, kaip vėjas........ Aš net savotiškai jaučiuosi dėl to labai sveika, nes netgi trys vaikučiai pasirinko mane į mamytes, nors tikrai skrupulingai neplanavau nė vieno, aš tik džiaugiuosi, kad jie atėjo......
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Mano nuomone, moteriškas ciklas prasidėjo tada, kada tik prasidėjo lytiniai santykiai dėl malonumo. Tada ir išsimušė organizmas iš ritmo, nebesupranta, kada jam reikia ruoštis vaikeliui, tad ruošiasi dažnai. Ir tai perduodama iš kartos į kartą.
O gal visai ir ne. :D

O kodėl kas mėnesį? Kaip mėnulis. Manau, pradžioje sutapdavo tai su pilnatimi. Tada aktyviausios energijos būdavo, labiausiai norisi tuomet santykiauti. Bet nelogiška, kad organizmas ruoštūsi vaikeliui kas mėnesį.

Gal ir dėl minčių tai kyla, kai galvojama apie sueitį su mylimu (ar nebūtinai mylimu...), tada ir įsijungia pasiruošimo mechanizmas. Šiais laikais jis visuomet įjungtas...
O jeigu galvotum nuolat apie vaikelį, tai nieko, bet artėjant akimirkai sąmoningai, kuomet norisi jį pradėti, kuomet apie jau sueitį pagalvoja mylimieji, tuomet gal turėtų įsijungti pasiruošimas organizme.

Atleiskit, moterys, kad vyras būdamas, nepatyręs to ką jūs, drįstu teigti kažką. Vistik kyla klausimas man šia tema, dažnai galvoju, kodėl taip? :D
J

Post by J »

Gražiai jūs čia kalbate.
Tačiau ar nėra viskas šiek tiek proziškiau...
Kalbate apie natūralumą. Prisiminkite visus natūralumo aspektus.
Medicinos neišmeskit. Tada, kai ji buvo "natūrali', žmonių gyvenimo trukmė buvo nedidelė. Kūdikių mirštamumas didelis.
Va ir pasirūpino Dievulis, kad vyro "švaistymasis' sėkla ir moters kasmėnesinis pasiruošimas pastoti užtikrintų žmonių giminės išlikimą.
Ir malonumas buvo reikalingas tam, kad užtikrintų tą patį išlikimą.

Kažkaip nemokam mes "natūraliai" žiūrėt į mylėjimąsi.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Atleisk, Jone, bet Tavo žodžiai visiškai priešingi tam, ką bando pasakyti mums Anastasija. Ir mano širdužė sako buvus atvirkščiai, nei sakai. :roll:

Negi neakivaizdu, kad "natūrali" medicina pranašesnė už šiuolaikinę vakarietišką?
O pažiūrėti į mylėjimąsi "natūraliai", tokį, kokį apibūdinai, reikštų atmesti visas Anastasijos idėjas... :no:
J

Post by J »

Matai, Donatus, bepigu man kalbėt, kai aš sau nesusikūriau jokių idealų, pagal kuriuos galėčiau gyventi. Kuriais galėčiau sekti.
Mano idealas vienas - Dievas. O jis man suteikė visišką laisvę. Ir leido vadovautis sava širdim... Visuose klausimuose... :)
Tada man nebereikia svarstyt kaip buvo, kai buvo...
Aš turiu tai, ką turiu, nes gyvenu čia ir dabar...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:wink:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote:...
:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....
 :yy:
...
:D :D :D
Padauzele, kas tave paskatino is visur atsiimti savo zodzius? Kas cia dabar vyksta? :D Metamorfoze :?:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Jonė.S wrote:Matai, Donatus, bepigu man kalbėt, kai aš sau nesusikūriau jokių idealų, pagal kuriuos galėčiau gyventi. Kuriais galėčiau sekti.
Mano idealas vienas - Dievas. O jis man suteikė visišką laisvę. Ir leido vadovautis sava širdim... Visuose klausimuose... :)
Tada man nebereikia svarstyt kaip buvo, kai buvo...
Aš turiu tai, ką turiu, nes gyvenu čia ir dabar...
Aš irgi Jone-gyvenu taip,kaip ir tu rašai..........
Bet,va vis kartais iš pasąmonės "išlenda "kazkoks zinojimas.....kuris pradeda man trukdyti.gyventi,taip ,kaip gyvenau-savo širdies pasitikėjimu........Ir tada.........pradedu intensyviai mąstyti,ar aš gyvenu,ne taip.........ar "seniau" buvo ne taip.... :roll: :roll: :roll:
Šiuo metu:man kazkaip "neišsiaiškina"vat ta intymumo šeimoje problema......Atrodo viskas gerai......bet.....va tie apsisaugojimai,man tik parodo,gal taip neturėtų vykti........ :wink: :?:
Tai ir mąstau.......... :wink:
Viską daryk 100%
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Va ir pasirūpino Dievulis, kad vyro "švaistymasis' sėkla ir moters kasmėnesinis pasiruošimas pastoti užtikrintų žmonių giminės išlikimą.
Ir malonumas buvo reikalingas tam, kad užtikrintų tą patį išlikimą.


.. Nenormaliomis sąlygomis, kai žmogus tik šiaip taip išgyvena..


Vienas žmogus, karininkas, tarnavęs Indijoje, pasakojo, kaip matė žmogų didžiausioj žmonių spūsty, minioj, triukšme, smarvėj miegantį ant siaurutės siaurutės, gal 5 cm tvoros atbrailos. Visi plūsta pro šalį, o jis miega.. Po kelių valandų jis vėl ėjo pro tą vietą ir matė tą žmogų tebemiegantį, net pozos nepakeitusį.. Ir kažkaip tada tas karininkas suprato, kad tos visos jogos praktikos yra reikalingos, kad žmogus galėtų išgyventi nenormaliomis sąlygomis.
Man kažkaip, Jone, Tavo tie žodžiai priminė to karininko mintį. Gal neaiškiai tik susakiau
J

Post by J »

Žmogaus nenoras turėti vaikų tiek, kiek gali pagimgyti moteris per savo gyvenimą ir žmogaus giminės išlikimas yra du skirtingi dalykai.
Jei aš noriu tik vieno vaiko, tai tas negarantuoja kad po 300 metų žemėje gyvens nors vienas mano palikuonis.
Va Gamta ir pasirūpino, kad nežiūrint jo noro, žmogus turėtų tiek vaikų, kiek užtikrintų jo giminės išlikimą.

Tam, kad žmogus išgyventų nenormaliomis sąlygomis jogos praktikos nebūtinos. Prisiminkim karo metus. Daug kam teko skaityt atvejus, kai karys sugebėdavo "pamiegoti" žygiuodamas rikiuotėje. Tiesiog įsijungia organizmo savisaugos (išgyvenimo) instinktas.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Va Gamta ir pasirūpino, kad nežiūrint jo noro, žmogus turėtų tiek vaikų, kiek užtikrintų jo giminės išlikimą.

Dabar supratau mintį, dėkui
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ei! O kur dingsta žmogaus valia ir laisvė :?: :!: Žmogaus, norinčio vieno vaiko, ir žmogaus, norinčio gimti? Jūs kalbate apie instinktą. Instinktą daugintis, kad užtikrinti giminę. Tai sugeba ir bakterijos! Žmogus sugeba daugiau negu nesąmoningai daugintis! Jau visai užsimiršot...

Ir dar! O jeigu noriu mylėtis kiekvieną dieną? Gal ir vaikų šimtų susilaukti?
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Donatus, nebent su visomis moterimis iš eilės, su viena tikrai šimto nesusilauksi :roll:
J

Post by J »

Nejau, Donatus, manai, kad jei jau esi žmogus, tai jokio instinkto tavyje nėra?
O laisva valia ir pasirinkimas egzistuoja tame, kad žinai pasekmes. O jas žinodamas gali rinktis. Kada mylėtis... kaip mtlėtis... mylėtis... nesimylėti...
Juk egzistuoja "saugus' seksas. Nenustebčiau sužinojus, kad net Afrikos aborigenai žino apie jį... :)
Va tau ir pasirinkimas - žmogaus, norinčio vieno vaiko.
O žmogus, norintis gimti, visada ras kur gimti.

Šiame klausime nepamirškime ir kitos medalio pusės. Juk būna, kad žmogus nori tik vieno vaiko, bet buna, kad žmogus nori nors vieno vaiko. Tad pasakyk, kur čia žmogaus valia ir laisvė?
Post Reply