Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Ne visada žmogus nori, kad pamatytum jo vidų, tada ir būna sunkiausia, nes taip ir iki galo nepažįsti to žmogaus.. Bet anksčiau ar vėliau jis vis tiek atsiskleis.. Tik gaila bus, jei tai padarys labai vėlai..
Tikrai labai daug prirašei ir sunku būtų viską pakomentuoti.. Pakomentuosiu tik dalelę. Aš nemanau, kad gerai, kai vaikai mato besimylinčius tėvus. Jei vaikas paauglys jis norės ir norės į TAI žiūrėti, bet tai irgi nėra gerai. Aš tik pasakau kaip mane auklėjo tėvai. Niekada nemačiau jokių intymių scenų ir tuo džiaugiuosi, nes ne visi žmonės nori, kad jų akimirkas matytų kiti žmonės, net ir patys artimiausi.
Laisvė - mano pašaukimas..
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Džiaugiuos, Vaiduže, kad jūs kartu... :love: Linkiu visiems sutikti savo tikrą meilę, savo antrą pusę, pilnatvės savo dalį :love: Mylėkime ir būkime laimingi :love:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

va, as igi nemanau, kad tai gerai....bet taip jau yra, kad visi mes esam mate(pries parenkant i mamos gimda).tikriausiai stovelom salia ir ziurejom...neprisimenu, kaip tada jauciaus, bet manau, kad man buvo liudna. patys pagalvokime del ko..? juk daugelis is musu "netyciukai"..o kai pagalvoji ka tas zodis reiskia...
tai kai "mylites", pagalvokit, kad salia jusu gali but mylinti dvasele, kuriai gal skaudu matyti kad ir paciu nekalciausiu, bet malonumu, ieskancius jos artimuosius...kurie tai daro savo angelelio saskaita...
cia mano nuomone... :|
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Zinai, vaiduze, labai dziaugiuosi kad sutikai savaja :D Zinau, ka tai reiskia... :)


Labai pritariu Tavo pasisakymui apie Meile!.. :love: :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:shock: :| :D Valio :!:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:lol: Chi Chi Chi...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tegyvuoja meilė... :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

As...irgi noriu... kai ka pasakyti... apie....... MEILE!!
Negalvokim KAS ta MEILE. Tiesiog zinokim, kad JI butinai ateis. ir ji ateis!
Gal kartais uzklys mintys klaikios apie tai jog galbut meiles nera, taciau tada nepasiduokim. Juk mes ZINOM, kad tai NETIESA! Mes ZINOm, kad MEILE YRA! ir tai pats nuostabiausias dalykas...
Man skaudejo, kai maniau, jog praradau savo meile, laime... Sakaiu, kad tai netiesa. Sakiau, kad tie zmones nebus laimingi tikrai. Taciau.... Kai supratau, jog tie zmones tikrai daug laimingesni yra KARTU, o ne ATSKIRAI, pradejau verkti! LAIMES asarelemis! kurios taip atgaivina sirdi! Supratau, jog tas man brangus zmogus, tikrai bus laimingesnis ne su manimi, o su SAVAJA mergaite! Su kuria, kazkada PASIZADEJO SUSITIKTI sicia...ir kurti nuostabu gyvenima kartu. Todel tebunie JIE tesi savo pazada! :)
Todel, Donatus ir Vaiduze(jus jau manau supratot kas cia raso) aciu. Jus mane ismoket daug dalyku.daug davet skaudziu ir geru pamoku. todel linkiu JUMS LAIMEs dideliausios! Uz tai kad man buvo skaudu kalti ne jus, o as pati. o uz tai kad as dziaugiuosi, jau "kalti" JUS. :) Zinau, kad busit LAIMINGI!
Atsiprasau, jei kazkam sis laiskas pasirodys truputi per daug asmeniskas ar atvirasar dar koks. tiesiog sie du zmones manu tikrai puikus pavyzdys visiems.
Tiesiog... MYLEKIME ir mums bus atsakyta, kaip ir "BELSK IR TAU BUS ATIDARYTA" :)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

..........nėra kaltų, yra tik pamokos...


........rieda ašarėlės........

....................atsiprašau..............

......dabar labiausiai noriu, kad būtum laiminga........ būk laiminga!!!


........te laimė užpildo mūsų visų širdis!!!

...................atsiprašau.........ir..ačiu.......
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kas zino, kas yra pavyzdys kitiems: zinau labai daug atveju, kai atrodziusios idealios poros, net nugyvenusios meileje ir santarveje visa gyvenima, uzsiauginusios vaikus, ant senatves issiskyre, nes daznai buna, kad vyrams zile galvon - velnias uodegon...
Aisku, niekam cia nieko blogo nelinkiu - priesingai, bet toks gyvenimas, tad bukim labai atsargus girdami kazka (beje, jauciu netikra tavo, ru, dziaugsma... :? ). Isvis ismintingi zmones sake, kad pora buna laiminga tik tada, kai savo laime dalijasi su aplinkiniais, nes jei du laimingi sutuoktiniai (ar partneriai) ziuri tik vienas i kita, rupinasi tik savo ir savo seimos laime, toji ju laime labai greitai isblesta... tokie visatos desniai...

Siaip ar taip bukim mylimi ir laimingi...
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Ru, tai vaidužė su Donatu ir yra ta pora apie kurią tu kalbėjai? Darja, o tu nusimanai apie visatos dėsnius :D
Laisvė - mano pašaukimas..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kodel, tavo galva, tureciau nenusimanyti, gal del to, kad netikiu Anastasija ar, jusu manymu, nesu pakankamai dvasinga... :lol: O apie tai, skaiciau kazkokioj dvasinej literaturoj, be to, kiek stebiu is gyvenimo, - taip ir yra... :?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Darija... kam taip sakai...juk toj pacioj literaturoj turejai gi kur nors perskaityti, kad bus taip, kaip tikesi...
Ir kam save šmeiži... tave šitam forume myli... Juk ir pati tai žinai... kam skleidi tas blogas mintis apie save... na taip, kartais Tu truputi suveli visa reikala, bet... Tokia jau esi.. ir mes mylim tave tokia... gal tokia ir si siam forumui reikalinga? Darnos palaikymui :)
O tiki ar netiki Anastasija... dabar jau tai po truputi tampa nesvarbu... Didziausias darbas jau padarytas :D O visa kita... Visa kita mūsų rankose :D Tik neleisk savo baimei kurti vaizdinių, prieš kuriuos mūsų mintims reikėtų kovoti :D jau sakiau, Tu šauni mergiotė, tai geriau padėk mums :D Prisidėk prie Kūrybos :D Šviesios kūrybos :D
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Darja, is laimes verkia ne kiekvienas... Taciau jei jau verki is LAIMES, tai jausmai tikrai tikri.
Taip. Donatus ir Vaiduze yra ta pora. :)
Kentejau daug, bet tai man nepadejo....
Tada atejo toks laikotarpis, kai masciau pati sau:" jei pati nesu ar negaliu buti laiminga, tai bent jau negadinsiu kitiems gyvenimo kurdama aplink save bloga erdve. Tebunie nesu laiminga, taciau matau,kad mano gyvenime man artimiausi zmones yra laimingi ir tai man kelia dziaugsma. As juos myliu, tai kodel negaliu dziaugtis ju laime...? " Ir pradejau dziaugtis. pradejau isimyleti kiekviena.... Pajutau, kad stumiu pykti, liudesi, nerima lauk is saves ir pasidare GERA! SILTA! Ir SVIESU!! palengvejo... Taciau netycia viena kart vel svystelejo mintis, kad gal jie nera tokie laimngi... TACIAU!!!! Uzteko vien pamatyti Donato akis ir pasidare aisku, kad viskas dabar yra taip kaip turi buti... :)
Atsiprasau JU, kad cia taip kalbu apie Juos, bet tai su jumis susije ir kitaip neiseina... :oops:

Ir dar.... Darja, kam reikia, tas supranta ar dziaugsmas tikras ar ne. ane, Vaiduze..? :D O be to, jei dziiuagsmas butu netikras nejau rasyciau i visa foruma?
Turiu savyje toki keista koda 15.19 "Dalinkis tik tuo kas tikra"
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

taigi viskas nuo pradžių...

darja,
abejojimas tuom :kas gražu, gera, kas neša gyvenimui tikrąjį džiaugsmą, kas verčia šokinėti iš laimės skraidyti vaikščioti debesimis, kas suteikia galią mylėti tyrai visa širdimi, kas primena kad turime sparnus ir kad esame Angelai, kad mūsų dvasia yra nuostabi tyra ir trokšta, kad tai prisimintumėm, kad vėl pajustustume kurybą, tikrąjį džiaugsmą, tikrąją laimę, meilę..yra baimių priežastis.taip jau yra.ir galima sakyti, kad toks būdas ar kad tiesiok nesu sentimentalus ar svajotojas,na galima daug pavadinimų tam ir dingsčių sumanyti, tačiau tiesa yra ta, kad esti baimė.baimė mylėti,nes abejonė-ar sugebėsi pats taip tyrai taip nuoširdžiai taip tikrai mylėti, kaip tas kuris tave,ar atvirkščiai, baimė nekęsti,nes tai negražu,taip pat ir baimė atleisti... baimė sutikti, nes baimė išsiskirti, baimė apkabinti, nes gali neištrūkti ar atvirščiai, gali pamesti...baimė prisirišti...gyvenime daug galimybių, bet išsipildo tik tos, kurioms suteikiama daugiausiai energijos veikti.o baimės jos turi...o kadangi, tik pats žmogus formuoja save, savo aplinką, savo ateitį, ir tik jis pats giliai širdyje jaučia,kas jis yra ir koks bus, tai, kaip sakoma, rinktis kiekvienam!tik geriau pasirinkimą padaryti kuo ankščiau, ir darant jį labai atsargiai ir šviesiai rinkt mintis ar žodžius... reikia tiesiok išdrįsti pažvelkti į save.
o su baimėm aš turėjau reikajų,t.y.jas jau išgyvenau, todėl žinau, kas jos ir kokiom spalvom tapo gyvenimą ir aplinką.juk sakoma, koks esi-tokia ir aplinka tava (ar pan...). juk kiekviename matome tik tai kas esti mumyse, o ypač negerumus visus, bet jei pažiūrėtume į save giliau, be išankstinių nesistatymų...tada ir aplinkiniame pasaulyje pradedame vien šviesa džiaugtis(aišku, prieš tai reik pakeist save, mest lauk egoizmą, jis labai kenkia sveikatai)...darja, draugiškas patarimas(labai iš širdies):būk laiminga!tiksliau, leisk sau būti laimingai..tai gera, kai supranti, kai pajauti, kai atleidi sau už tai, kad daug laiko savyje netik gerą kaupei..
:)
Last edited by vaiduze on Tue 09 06, 2005, 12:17, edited 3 times in total.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

toliau....

va dėl pavyzdžių ...aš nelaikau mūsų pavyzdžiu, nes mes dar tik nedidelią dalį tiesos atsiminėm, o yra taip gyvenančių visąlaik ar jau seniai seniai viską prisiminusių..
mes esame kartu, esame šalia ir mylime..mylime visą, kas yra mumyse ir aplink mus..mylime Dievulį.
o ar tai galima vadinti pavyzdžiu?..manau spęst ne man..

o ''išmintingi'' žmonės, daug sako..(tik va kas juos tokiais paskelbė?nes žmogų, galima vadinti žmogumi, kai jo gyvenymas žmogiškas.o daugelio iš jų-anaiptol ne toks.nes jei sėkla bloga, joks vanduo ant jos pilamas, jos nepagerins...ji pati turi norėti pasikesti..daugelis jų, savo "išmintimi"dangsto poelgius savo, arba išgyvenę klaidas moko, kaip geriau nedaryt...bet ar tai puikus pavyzdys?).. bet yra ir tikrai išmintingų žmonių..tikroji išmintis kiekvieno širdyje, ir ji labai paprasta: MEILĖ! tik mylintis žmogus yra laimingas!o tik tokia išmintis, kuri į ją atveda, yra sektina.
čia mano nuomonė...o Tu,darja,ar pritari?
labai bus gera išgirst Tavo atsakymą iš širdies...

:D
Last edited by vaiduze on Tue 09 20, 2005, 0:45, edited 2 times in total.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

"darja": zinau labai daug atveju, kai atrodziusios idealios poros, net nugyvenusios meileje ir santarveje visa gyvenima, uzsiauginusios vaikus, ant senatves issiskyre, nes daznai buna, kad vyrams zile galvon - velnias uodegon...
.......................
va man taip pat įdomu. kodėl taip nutinka kartais..?
pamąstykim...
daug metų ATRODO KITIEMS idialios poros( ir visa kita) ima ir išsiskiria...hm...kodėl?
pagalvokim...
susitikdavo ankščiau du jaunuoliai, pamildavo viens kitą, ir....kas toliau...ogi nieko!!!!na "pasimylėdavo", susituokdavo,vaikučių pagimdydavo, auginadavo juos, keldavosi anksti,eidavo į nevisada mėgstamą darbą, sutuoktinio, mylimo, nematydavo visą dieną, o kai grįždavo namo nebeturėdavo jėgų matyti, nes pervargę ar šiaip rūpesčiais įvairiais jausmai ir galvos užimtos...su vaikais iš gilumos niekad nebendraugavo, nes galvodavo, kad dar maži, o kai suaugo-ką čia bepasakosi suaugusiam žmogui?!.dar"pasimylėdavo", o tai tik dar kurybinią energiją sumažindavo ir nukreipdavo ne "pagal paskirtį", susilpnindavo..gyvenymas, manau tokį žmogų išsungdavo, ir ne tik vyrus..kai papuldavo kokia "šviežiena", taip ir puldavo kur daugiau energijos gaut(nesąmoningai tai vykdavo...)..o gal tiesiok jausdavo žmogus, kad kažkas čia netaip, kažko jo gyvenime trūkdavo.gal tikrumo, gal gyvenimo tikslo tyro ir kilnaus, gal jam giliai širdy neužtekdavo vien gero automobilio, iš pradžių mylinčios ir mylimos žmonos, su kuria jau atrodo po tiek daug metų tesiedavo tik bendra lova ir vaikai, kurie jau seniai užaugę ir tik retkarčiais prisimindavo senus savo tėvus(bet ar jis kitaip darydavo??taip pat tik retkartėm juos iš pareigos aplankydavo...)..gal jis jausdavo, kad trūkdavo tikros meilės, kur visiškas supratimas, rūpestis, tyri jausmai, laisvė, noras gyventi...tikslas gyventi!!!


bet tai jau buvo!
kalbu būtuoju laiku, nes dabar jau žmonės sąmoningėja.jie suvokia kas yra laimė ir suvokia kiek reikia įdėti ir svarbu -ko įdėti, kad būt laimingam!!!!!:D

linkiu prisiminti"laimės receptą"! :D :love:
Last edited by vaiduze on Tue 09 06, 2005, 12:12, edited 1 time in total.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

ru....Tu gali būt laiminga!!!svarbu patikėti,ką, tikiu,ir padariai :H :love: :D

o dėl nuoširdumo, juk kas geriau už žmogų patį gali žinoti-tik jis pats! o aš jaučiu, kad visa ką sakai, sakai iš širdies :wink: :D :D
ačiu Tau už tai :love: :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Labai teisingai ir gražiai, Vaiduže, Tu čia viską pasakei :love:
tikiuosi, darja, atsikratysi savo baimių ir abejonių :wink: Tavo pateiktas pavyzdys, žinoma pasitaiko gyvenime, kartais ir labai dažnai, tačiau nereikia vertinti visų porų pagal jį vieną. Porų pasaulyje daugiau nei 3 milijardai ir kiekvienos istorijos skirtingos: ir laimingos, ir nelabai... Kiekvieni eina savo keliu.

Ru.., Tu tikrai nuostabi. Žinai, net tada kai pykdavai ant manęs, o aš tylėdavau, viduj giliai džiaugdavaus tuom, nes žinojau, kad tai kelias mums į laimę. Į laimę, nors ir atskirai. Ir begalo džiaugiuosi, nes žinau, jog pagaliau laimė pasibeldė ir į Tavo duris :love: :wink: :D Sėkmės! Ačiū tau, ir prašau. :D
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Myliu saule,myliu lietu ir geles.
Myliu ir tuos, kurie dar supras.

Myliu menuli, zvaigzdes ir bangas
Myliu TA zmogu, kuris dar supras!

Noriu myleti dangu, paukscius
Noriu skraidyti po zemes aukscius

Noriu MASTYTI, kvepuoti giliai
Noriu sukurti gamta meiliai.

Nemoku statyti aukstu as namu
uztat medi mazyti sodinti GALIU.

Nemoku sakyti didingu kalbu
Uztat noriu pakviesti: "MYLEKIM KARTU!"

:D :D :D :D :D :D

:love: :love: :love:
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Post Reply