Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Džiaugiuosi :D

Ačiū, Glesum :love: Ir Tau! :angel:
Tavo eilės nuostabios! :H
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

>>Sunkiausia yra atleisti sau ir pasikeisti, juolab daryti kitaip nei kiti. Lengviausia pasiduoti kūniškumui. Intymumas, švelnumas, kūniškas artumas, bet ne aktas :) Na ir vėl pradedu savo... :D>>


Oi, Donatai, ar aš paminėjau žodį aktas? Į intymius santykius gali įeiti ir neįeiti. Negalvok, kad išsisukinėju nuo savo nuomonės, bet ir prieš tai taip galvojau.
Sakau žodis seksas jums labai ribotas. Gal jis tik tiek ir reiškia, o gal mes tik tokią reikšmę suteikėm, įdėjom į tuos rėmus. Va, šito aš nežinau.
Glesum, tu visada pataikai į dešimtuką! Ačiū tau.
J

Post by J »

.............
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:59, edited 1 time in total.
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Ne, mes neįsismarkavom, tiesiog norime pašnekėti plačiau, apie viską.. O ar jūs nenorite atsiverti, šnekėti tiek, kiek norite, ir apie ką norite? Visi mes čia tiesiog atsiveriame, leidžiame veikti savo kūrybai, o ji tikrai daug ką gali nuveikti.. Pažiūrėkit ir pamatysit..
Laisvė - mano pašaukimas..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: graziai ir teisingai parase ir Jone, ir glesum, ir kitos - nuosirdziai priimkim save tokius, kokie esame, tada nesijausim geresni, tobulesni uz savo broli ar sese, nebusim "palypeje" keliais laipteliais virs ju (kas daznai veda i priesinga rezultata), tada viskas, kas kito nezeidzia, bus sventa ir tyra. Mano tevelis mego cituoti kazkoki senoves antikos poeta:

"Viskas, kas zmogiska, man nesvetima..."

Beje, kaip cia as pamirsau: ir jums meiles - sviesios, nuosirdzios, bet spalvotos... (nu, apie amzinuma jau bijau kalbeti, kai viskas taip aplink taip nepastovu... :wink: :P )
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

[quote="darja"]:wink: graziai ir teisingai parase ir Jone, ir glesum, ir kitos - nuosirdziai priimkim save tokius, kokie esame, tada nesijausim geresni, tobulesni uz savo broli ar sese, nebusim "palypeje" keliais laipteliais virs ju (kas daznai veda i priesinga rezultata), tada viskas, kas kito nezeidzia, bus sventa ir tyra.


(+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

M-malonu mylėti mamą.
E- esu tam,kad mylėčiau.
I- įsimylėjėlius išskiria tik mirtis.
L- labai labai myliu visus.
Ė- ė,meilė valdo!!!


Na kaip mano atminimas? :D Ale protas danešė iki tokio lygio... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:D :lol: :P :mrgreen:
Tu mane pastoviai prajuokini.
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Liūtaširdė wrote:M-malonu mylėti mamą.
E- esu tam,kad mylėčiau.
I- įsimylėjėlius išskiria tik mirtis.
L- labai labai myliu visus.
Ė- ė,meilė valdo!!!


Na kaip mano atminimas? :D Ale protas danešė iki tokio lygio... :wink:
viskas liux :wink: tik vienas pataisymas- mirtis, mano isitikinimu, tikrai neisskiria isimylejusiu :roll:

respektas 8)
pasaulis didelis
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Na čia kūrėjo darbas,reikėjo kaip nors surimuoti ar panašiai...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Oi ta meilė gražus,bet sudėtingas dalykas,jei užkliūni ne už to žmogaus...Gausi gerą "smugį į galvą"....arba,jei tas žmogus protingas ir tu protingas,tai išsiskirsite gražiai ir spakainiai...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Liūtaširde, o štai kaip skirti: tas žmogus ar ne tas? :roll:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Reikia su juo padraugauti taip,kad jis jaustūsi lyg turėdamas šeimą,tada jis parodo savo charakterį ir pažiūri tinka ar ne.
Kartais net ir nuojauta pasako.
Aš tai taip sakau darysiu...Nepulsiu ant primo pasitaikiusio gražaus ar pan.O pažiūrėsiu jame giliau kas ten yra.
Kolkas aš apie draugystę su vaikinu dar visai negalvoju,nors manęs du kartus klausės ar noriu būti jo mergina.
Manau viskas per anksti.Dar pabūsiu maža mergyte ir nesiimsiu tokių man nelabai priimtinų dalykų. :roll:
O ką jūs manot?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pabūk dar maža, Liūtaširde, pabūk. :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jei nesinori,tai nežiūrėk,bet kai suprasi,kad blogai tai tada norėsis.
Bet kartais nežiūrėti yra gerai,nes kartais kai pažiūri gali ne taip pažiūrėti ir tas geras žmogus atrodo netinkamas.
Visko būna,jei supratot mano žodžius... :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Sveiki mieli DRAUGAI :D JUMS siunciami patys silciausi ir nuotabiausi draugystes spinduliukai nuo Jones. Jai labai gera zinoti kokie Jus esate nuostabus draugai, tai suteikia jai pamatyti graziausias draugystes spalvas. Ji juk nevisam atitruko nuo siu forumu, bet tik kuriam laikui, ir tikrai sugrys :h: nes zodis yra daug galintis, juo zmogu galima sunaikinti arba suteikti nemaruma. Siame forume ne tik aptariate MEILE, bet kartu ir dalinates jos siluma :H :love:
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Liūtaširdė wrote:Jei nesinori,tai nežiūrėk,bet kai suprasi,kad blogai tai tada norėsis.
Bet kartais nežiūrėti yra gerai,nes kartais kai pažiūri gali ne taip pažiūrėti ir tas geras žmogus atrodo netinkamas.
Visko būna,jei supratot mano žodžius... :lol:
Gal gerai liaudis sako, kad nuo likimo nepabegsi... kad ir labai kai kurie bando pasiziureti, bet ima ir isimyli kazkaip "netinkama", kai visi tik ir protina kad nedarytum klaidu. Bet po kurio laiko isitikini, kad geriau ir buti negalejo. O juk pasitaiko kad labai protingai pasirinkus ir nelaimingas tampi. Gal nera meiles formules, ar recepto.... tik sava sirdis .... ;)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš manau, kad reikia žiūrėti iš visų pusių :P , nes mano patirtis rodo, kad kai užsimaniau ne tik pasižiūrėti , bet ir kažką pakeisti, t.y. paprašiau daugiau pagarbos ir t.t.Tai mano pasikeitimas buvo nepriimtas, juk tau buvo ligi šiol gerai. Tu išpuikai, nežinai ko nori ir t.t.Vienžo reikia iš pat pradžių išsiaiškiti kiek galima. Tada reikia apsispręst:arba priimti ir susitaikyti su tom savybėm, jei kas nepatinka. Arba skirtis, pasvėrus už ir prieš. Nors man jausmai pirmoj vietoj.
Dar pastebėjau, kad žmogus apie save labai daug pasako, kai ką tik susipažįsti. Tos vibracijos lb jaučiasi, juk jo iš vis nepažįsti, todėl neesi prisirišęs prie jokios jo savybės, ir jei atvirai priimi, tai jauti. Man visada tai pasitvirtino. Ir dar žodžiais apie save daug pasako. Nors atrodo kalba ne tik apie save. Paskui bendraujant daug kas išryškėja, bet pirmas įspūdis niekada neapgavo. Aišku nereikia to sureikšmint, nes žmogus yra daugialypis.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Žmonės keičias... :roll:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Mieleiji,
isklausiau Jusu mintis ir labai dziaugiuosi, kad visus sieja auksciausias tikslas MEILE. visi jauciam(ar nors giliai savyje prisimename)- JI NUOSTABI! ir visi laukim ieskom siekiam tos aukcsiausios tos tyriausios skaisciausios svelniausios, tos kuria prisiminus gyvenimas tampa pilnavertis. ir gali pasakyti, kad : dabartineje busenoje as esu pilnatveje. tik da nevisiems atejo laikas Ja sutikti, nevisi dar tam pasiruosia. kaip buvo pasakyta, matyt, kai kas dar neisgyveno savosios legendos dalies taip, kad butu vertas sutikti meile, o gal antra pusele dar to nepadare...o gal dar gyvenime turi buti kitokiu etapu, kol sulauksi TA ANTRAJA SAVES DALI.
tik kaip jos laukti? kartais atrodo, kad sutikai, o praejus gan neilgam laiko tarpui(kartais ir ilgam)-supranti, kad tai tik stotele ilgam kely, pamoka, kuria turejei ismokti...... svarbu neismetyti saves, pasilikti tyru savimi, zinanciu ir siekiaciu auksciausio tikslo.
ka reiskia neismetyti saves? cia jau kiekvienas individualiai turime suvokti.kas ieina i TOBULa Zmogu. kokia antraja pusiale mes svajojome ar svajojeme sutikti...
o kai sutinki-tai sirdimi pajauti, kad tai JIS! tai tas Zmogus, kurio laukiai visa laika siame gyvenime ir pagaliau....!!!!
tada prisimeni MEILE....sakau prisimeni todel, jog manau, kad mylincios sielos keliauja kartu, ir susitinka ir toliau tesia savo''legenda''. jei galvotume tik apie si gyvenima, tik apie tarpsni amzinybeje, salia musu esantys, dar negime vaikuciai ir visi, kurie stengiasi del musu(esantys Danguj(liaudiskai tariant)) isvadintu pus trumparegiais. negalvojanciais netik apie save, bet ir apie da sioje Zemeje nesireinkarnavusius savo draugus, kurie laukia palankios progos ateiti ir isgyventi savo "legenda". padekime jiems mastydami blaiviai.suvogdami, kad visi mes esame sistemos dalis, o priesinimasis sistemai ,sakant, kad as nejoje-tarsi tos pacios sistemos komponentas. nes jug visi keliames anksti, ne tada kada isties noretusi, valgom ne tai kas mums geriausia ir ta pati kisam savo vaikuciams, angeliukams savo; einam i darba, i paskaitas i mokykla....nesvarbu kur, svarbiausia tai, kad einame vergauti, viatoj to, kad butume patys sau....
daugelis mylimes,arba kaip , pamenu,mokytoja sakydavo"sexsuojame"...
atleiskit, kad toks daugeliui baisus zodis...man jis igi nepatinka, bet kitaip to proceso nepavadinsi...myletis nuo zodzio MEILE.manau kad MEILE yra plati savoka, apimanti netik mylimaji, bet ir visa aplinka. ir nesvarbu, jau yra gimes jUms vaikutis ar dar tik laukiat jo, isivaizduokit stovinti salia JUsu "mylejimosi" eigoje. ar jis tikrai suvoktu viso to prasme savo tyra sirdimi?ar Jis taip pat, kaip Jus kadaisia kai uztikote savo tevus "besimylincius"-issigastu ir pagalvotu( kaip buvo pasakyta)"kad jie susikibe musasi"? va ir gyvena vaikutis su tokiais pojuciais, kol galiausiai sistema pakisa paaiskinima, ka ten tevai veikia. tam 'pasitarnauja' TV. o kaip zinome ta info igi nera teisinga. o ar galima paaiskinti viso to proceso esme mes patys? is meiles? KAM?SAU? mano mama igi sake is meiles...tik kodel vaikai vis labiau ir labiau gimsta nesveikuciais? kodel daug moteru nevaisingos ar turi daug moterisku nesveikavimu..?kodel nejaucia noro gimdyti jaunos merginos?ir visa tai masiska....skaudu.... :cry:
sistema kisa literatura ir vaizd.medziaga kaip reikia "myletis"..liudna..
as igi galvojau, kad tai savaime suprantamas procesas, kol....perskaiciau anastasija....ne, tiksliau, kol sutikau antraja pusele!Jis mane supazindino su Anastasija:)
iki to galvojau, kad orgazmas yra didziausias malonumas, kaip ir pavalgyt bei pamiegot...juk taip sakoma?bet kazkaip visi suprantame, kad miegot ir valgyti yra organizmo poriaikai naturalus. gaila, kad sistema ir pati tyriausia kurybos akta priskyre prie tokiu daznu ir taip savaime suprantamu...(taciau jie taip pat l. svarbus, todel ir jiems reik skirt dideli demesi ir daryt tai teisingai, sidimi jauciant...)).ne, bendriau tai tiesa. tik ne taip interpretuota.juk pratest save, t.y. susilaukt vaikelio, yra vienintelis ir tikras kelias i visiska LAIME IR MEILE!!!tik tada mes atgimsim!!!juk norime but laimingais ne tik valanda, o ir visa AMZINYBE!!!O MEILE AMZINA!!!kaip ir mes visi, jei nuosirdziai investujame i savo bei aplinkiniu, kuriuos mylime, ir kurie mus myli(nors kartais ir neprisimename to...).
o juk kai myli uztenka ir nuosirdaus mylincio zvilgsnio, nuo kurio norisi skristi link debesu, atsispirti nuo ju ir skrist amzinyben, kur Tau ir vieta:)
o dabartis tokia- kad galiu zvelkt i nuosirdziai laukiamus vaikucius atvira tyra sirdimi, ir sirdim istart"MYLIU JUS- ANGELELIAI MUSU"...ir esu laiminga :D :D :D :D

atsiprasau, kad tiek daug prirasiau. tiesiok ilgai kaupesi... :oops: :D
Last edited by vaiduze on Tue 09 20, 2005, 0:38, edited 1 time in total.
Post Reply