Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ką pasėsi, tą ir pjausi.
J

Post by J »

:)  :yy:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Juk egzistuoja "saugus' seksas. Nenustebčiau sužinojus, kad net Afrikos aborigenai žino apie jį... :)


Tai gal Jone-gali pasakyti,tą "saugų būdą"...........kur net afrikos aborigenai zino....... :wink: :wink: :wink:
Manau,kad aš apie jį gal nezinau......... :?: :?: :?: o gal zinau :?: :?: :?: tai noriu pasitikrinti :P :P :P
Nes man norisi,kad tos priemonės būtų natūralios gamtos.............. :roll:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O jums nekilo mintis, kad pagimdžiusi visus jai skirtus vaikus moteris ir taip nebepastos? :roll:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Man kilo mintis, kad moteris, pagimdžiusi visus jai skirtus vaikus, jaus tokia laimę gyvenimo, kad mylėjimasis tam neprilygs. :D
J

Post by J »

Ar manai, kad tai vienintelis dalykas, kas gali džiugint moterį?
Ar galvoji, kad vaikai, tai viskas, ką moteris gali padovanoti pasauliui?
Ar moteryje matai tik motiną ir moterį?
O kurgi ŽMOGUS?...

Ne...
Ne visoms tai vienintelis gyvenimo džiaugsmas ir tikslas.
Yra dar ir asmeninis gyvenimas.
Ypač tada, kai vaikai užauga...
:love:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Tu tikra moteris :wink: :D

Tik norėjau pabrėžti mylėjimosi menkumą.
O vaikai - viena didžiausių laimių gyvenime, manau. Ir netik moteriai. :mrgreen:
Ir jei ne moters, tai mano vienas didžiausių tikslų gyvenime. Dėl ko dar verta gyventi? Juk mes visi - esam vienis.
J

Post by J »

Donatus
Tik norėjau pabrėžti mylėjimosi menkumą.
Na, manęs neįtikinsi, kad tai nevertas dėmesio dalykas... :lol: :lol:
O vaikai - viena didžiausių laimių gyvenime, manau. Ir netik moteriai. :mrgreen:
Ir jei ne moters, tai mano vienas didžiausių tikslų gyvenime. Dėl ko dar verta gyventi? Juk mes visi - esam vienis.
Myliu ir aš savus vaikus. Šilta, šilta krūtinėj darosi, kai žvelgiu į juos.
Tik, Donatus, įsivaizduok save perkopusį per 40 metų. Vaikai dideli. "išskridę" iš tavo namų, o tu tik su savo antra pusele... Vieni du...
Na?...
Ir kas tada? :lol: :lol: :lol:
 :angel:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

O tada jau TIKRAS gyvenimas.............Tikra kūryba...........jėga...............laukiu ,kol mano vaikai uzaugs............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Vadinasi,Asta, kol vaikai neužaugę, gyvenimas NETIKRAS? Kam tuomet juos auginti, jeigu gyveni netikrą gyvenimą?
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Ne tai,kad netikras ,tiesiog labai daug "savo" laiko ir savęs atiduodu vien vaikams.........Norėčiau,daugiau su "savimi" uzsiimti-bet neturiu kada ..........noriu ,kuo daugiau įdėti vaikams.pasiųlyti,kuo įvairesnį gyvenimą,kuo įvairesnį laisvalaikį............Mano vaikai ištisas dienas lanko įvairius būrelius ,treniruotes ir tt...Jiems tai patinka!bet -man tada nelieka laiko............Todėl ir galvoju,kai jie kiek paaugs ,gal tuomet galėsiu ir aš daryti,kazką ,tai ,kas ir man patinka...........
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakyciau, nuo tokio dinamisko vaiku uzimtumo, jiems nelieka laiko sio pasaulio suvokimui...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Asta, pamėgink užsiimti tuo pačiu, kuo ir vaikai būreliuose! :D Tai bus laiko skyrimas ir jiems, ir sau vienu metu! :lol: Ir jie matys puikų pavyzdį!.. :wink:

Jone, kai vaikai užaugs, bus anūkai! :lol:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o kodel vaikai iseina is seimos?is Tevu namu?.. :shock: :roll:

klausykit, ar cia visi esantys skaityt Anastasijos 8.2knyga? ji labai daug atsakymu ten pateikusi..ir visi jie labai logiski.
ar skaitet? nes jei taip. tai... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš su dviem savo vaikais einu į dailės užsiėmimą tapyti, kad žinotumėt, koks tai malonumas :!: vaikai kartu su tėveliais piešia ta pačia tema, išgyvenam bendrą polėkį, visai netikėtai per piešinius vieni kitus atrandam naujai :wink: Dar su vaikais kartu darom jogos asanas, tik į baseiną kartu nevaikštom, nes aš negaliu.....
Gyvenkite kartu su vaikais tikrą gyvenimą visada, o ne laukite, kol jie užaugs :wink:
J

Post by J »

Donatus
Jone, kai vaikai užaugs, bus anūkai! :lol:
Donatus, jei aš anūkus auginsiu, tai ką veiks anūkų tėvai? :lol: :lol:

Vaiduže, skaitėm mes Megre knygas, tik...
nereikia tempti visų ant vieno kurpalio... Kad ir kokie logiški bebūtų Anastasijos atsakymai...
Yra moterų, kurios savo gyvenimo prasmę mato ne tik vaikų auginime...
Yra vaikų, kurie visai nenori gyventi kartu su tėvais...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

vaiduze wrote:o kodel vaikai iseina is seimos?is Tevu namu?.. :shock: :roll:

klausykit, ar cia visi esantys skaityt Anastasijos 8.2knyga? ji labai daug atsakymu ten pateikusi..ir visi jie labai logiski.
ar skaitet? nes jei taip. tai... :roll:
:D :D :D
Visos V.Megre knygos turi aibes atsakymu, nors Anastasija ir nenori stabdyti musu minties. Taip naudinga patiems apmastyti...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

V. Megre 8.2 knygoje rašo, ką Anastasija pasakoja apie vedrusus, Meilė ir mylėjimąsi tiesiai šviesiai. Kas skaitėt, abejonių neturėjo kilti, o kas dar neskaitė - prašom!.. :arrow:
V. Megre wrote:...eilėj į pradėjimą stovintis žmogus tarytumei skaityte skaito tėvo informaciją.
- Argi egzistuoja tokia eilė?
- Taip, egzistuoja. Vos tarp vyro ir jo moters įvyksta sueitis, erdvėj dvsia užgimsta, pasiruošus įsikūnyti.
- Ir net jei sueitis ta šiaip sau buvo, be tikslo kūdikį pradėti?
- Dvasia tuomet užgimsta, kai vyriškis junta pasitenkinimą.
- Ar turi omeny orgazmą?
- Man šitas žodis nepatinka, Vladimirai, nes jis šią būseną nusako iškreiptai.
- Gerai, vadinkime tai pasitenkinimu. Tačiau ar tu gali nors kiek įrodyti, kad stovinti eilėj dvasia tikrai tada užgimsta?
- Pats tu, Vladimirai, įrodymų surasi, jei norėsi. [...]
- O ar mūsų laikų mokslas gali, nors netiesiogiai, įrodymų pateikti tavo teiginiams?
- Taip, gali.
- Ir koks tas mokslas? Biologija, genetika? Turiu žinoti, kad lengviau įrodymų surast galėčiau.
- Vladimirai, lengvai jų rasi fizikoje.
- Ką, fizikoje? Kuo fizika čia dėta? Juk tu kalbėjai apie dvasinius dalykus, taigi ne fizika, o ezoterika čia reikalinga.
- Yra toks dėsnis fizikoj, bylojantis apie energijos tvarumą. [energijos tvermės dėsnis]
- O kuo tas dėsnis šičia dėtas?
- Vyriškis, vykstant sueięžčiai, pajunta, kaip jame vis kaupias, auga nepaprastai stipri energija, ir tam tikru metu ją išmeta. Dabar tu prisimink tą dėsnį: enegija negali imti ir prapulti, nepalikusi jokio pėdsako, tačiau iš vieno būvio gali pereiti į kitą. Šiuo atveju vyriškio neapsakomai stipri energija ir žaibiškas jos išmetimas suformuoja dvasią.
- Taip, įtikėtina. Tačiau drauge ir liūdna. Kiek vyrai yra suformavę tų dvasių, taip ir negavusių materialiai įsikūnyti? Jų turbūt keliagubai daugiau, negu Žemėje gyvenančių žmonių?
- Teisybė, daug daugiau.
- Jos kenčia ar lieka egzistuoti kaip nieko nesuvokianti energija?
- Jausmus jos turi. Ir jų kančios tiesiog nepaprastos.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jonė.S wrote:Donatus
Jone, kai vaikai užaugs, bus anūkai! :lol:
Donatus, jei aš anūkus auginsiu, tai ką veiks anūkų tėvai? :lol: :lol:

Vaiduže, skaitėm mes Megre knygas, tik...
nereikia tempti visų ant vieno kurpalio... Kad ir kokie logiški bebūtų Anastasijos atsakymai...
Yra moterų, kurios savo gyvenimo prasmę mato ne tik vaikų auginime...
Yra vaikų, kurie visai nenori gyventi kartu su tėvais...
:D :D :D
Seniau,Jonele, su ikvepimu gyrei "Pokalbius su Dievu". Knyga tau rodos labai patiko. Ar ne ten autorius ir mini, kokia itaka seneliu anukams? Kad butent seneliai ir augina anukus?..
Post Reply