Telegonija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Telegonija

Post by J »

Bastut, palauk truputuką. Leisk atsigauti po šoko...
Jei kas skaitėt, tai norėčiau išgirsti jūsų nuomomę apie "pirmojo patino" efektą arba kitaip telegoniją.
Tiek to, Basta, kaip nors tai įvardinsiu.
Telegonija tai, kai visos patelės (įskaitant ir moterį) "išsaugo" pirmo patino su kuriuo lytiškai santykiavo genetinį kodą. Viso to esmė yra tame, kad jei jaunoji tuokiasi ne skaisti, tai jos vyras augina ne "savo"vaikus, nes ji 'nešiojasi" pirmo jos seksualinio partnerio "palikimą".
Mane šokiravo ne tai - tiesa visa šita teorija ar ne, bet tai su kokiu rimtumu ji pateikiama.
Žmonės, sakykit kam tai svarbu?! Vyrams! Nes moteriai bet kokiu atveju vaikas bus jos kūnas ir kraujas.
Tai dar vienas moters pažeminimas (žvelgiant mano akimis).
Man visiškai nesvarbu kokį genetinį kodą nešiojasi mano vaikai, kokį turiu aš, tu, jis, ji... Aš matau ne genetinį kodą, bet žmogaus sielą.
Bet tai tik mano nuomonė. O jūs turit teisę rinktis...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Apie teleginiją skaičiau dar Morkūno knygoje prieš 6 metus. Beje, jis teoriją grindžia mokslininkų išvadimis. Taigi, nenustebins jei tai dar ir 8 knygoje perskaitysiu.
Beje, kai pirmąkart apie telegoniją perskaičiau, supratau, kodėl vis tik labai svarbus savęs saugjimas vieninteliam mylimąjam...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Musu tradicineje kulturoje skaistybes islaikyms iki vedybu buvo privalomas tiek moterims tiek vyrams... :?
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš tai džiaugiuosi, kad yra ta telegonija, man šiuo būdu galbūt pavyko (na aš taip įtariu) "pasikviesti" jau iškeliavusį anapilin žmogų. Tuomet aš nieko nežinojau apie šį reiškinį, bet tik stebėjausi, kad mano trečiasis sūnus gimė net išoriškai panašus į seniai mirusį mano buvusį vaikiną. Tik po šio įvykio aš, ilgus metus laikiusi jį širdyje, paleidau. Dabar sapnuose draugas mane aplanko tik prieš vėlines, kasmet tvarkingai....
J

Post by J »

Vardan šventos ramybės paminėsiu, kad knygoje minimos apeigos, kuriomis galima panaikinti buvusio seksualinio partnerio "įtaką". Ir moteris bus vėl "švari'...
Jau minėjau, kad esu abejinga genetikai. Jei kitam gyvenime man bus skirta buti vyru, tikiuosi, kad nebūsiu riboto proto žmogus. Na, bet jei jau taip atsitiktų - vadinasi per savo kvailumą teks pakentėti.
Buvo metas, tik po skyrybų, kai pažvelgusi į savo vaikus, pasijusdavau nejaukiai, nes juose matydavau įsipykusio žmogaus bruožus. Džiaugiuosi, kad greit nuo to išsilaisvinau.
Džiaugiuosi ir kitu "praregėjimu" - savo vaikus išvydau kaip dieviškas sielas, kurios man suteikė didelį pasitikėjimą, pasirinkdami mane savo motina. Ir man visiškai nesvarbu kas jų tėvas, kokia jų akių spalva, koks ūgis, galiausiai genetika. Tai tokie nereikšmingi dalykai palyginus su tuo bendravimo džiaugsmu, kurį dovanoja man mano vaikai...
Bet... ...kiekvienam savo...
Tik pasakykit man, kaip jaustis tiems, kurie žino, kad nėra savo tėvo vaikai? Ar jie nesijaus sumenkinti, nes nėra "švarūs"?...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Kodėl tu sakai, kad jie kažkokie "nešvarūs"? Juk, jeigu vadovautis teorija, kad vaikelis pats pasirenka sau tėvus, jis mamytę turėtų priimti su visa jos patirtimi, kokia ji bebūtų.
J

Post by J »

Kodėl "nešvarūs"? Nes pagal telegonijos teoriją vaikelis turi ne tik tėvo, bet ir mamos buvusio vaikino genetinę informaciją.
Vaikelis taip, jis renkasi ir jam genetika nerūpi. Mane daugiau jaudina visuomenės nuomonė tokių vaikų atžvilgiu. Duok Dieve, kad visi būtų tolerantiški, tačiau...
Va, Irute, džiaugiesi, kad buvęs draugas sugrįžo sūnaus asmeny. Suprantu tą gražų jausmą.
O tavo vyras taip pat tuo džiaugiasi? Atleisk už tokį klausimą, tačiau Megre savo knygoje labai jau rimtai nagrinėja šią teoriją. Ar neskatina jis vyrų kitaip pažvelgti į savo vaikus? Ar toks požiūris stiprina šeimas?
Beje, kaip vieną iš tėvų ir vaikų nesusukalbėjimo priežaščių jis laiko tą faktą, kad tėvai augina ne "savo" vaikus.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš manau, kad viskas yra gerai. Mes patys pasirinkom tokį kelią praeiti, ateis laikas išsiaiškinsim kaip yra ištikrųjų. Tai bus mūsų patirtis, tik negalima sakyti tas negerai, anas negerai. Viskas yra gerai, kai paklūsti, lyg ir pasiduodi likimui, nekovoji, tik ieškai atsakymo, išeities. Ir viskas yra gerai, susidėlioja. Viskas yra įmanoma, svarbiausia sąmoningumas. Ir nustoti VERTINTI. To linkiu ir pačiai sau, nes neseniai supratau kaip tai svarbu.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Mano vyras netiki jokiom telegonijom, jis yra grynas materialistas. Na, o iš šios pozicijos pasižiūrėjus mūsų trečiasis sūnus tiesiog negalėjo būti pradėtas prieš daugelį metų mirusio žmogaus. Iš tiesų galbūt aš čia ir sukūriau istoriją, norėdama save paguosti, nes turbūt tiktai pati matau tuos panašumus, jie labai subtilūs ir neryškūs. Čia panašiai kaip ir su indigo vaikais-kol nematai aurų, gali tik spėlioti kokie vaikučiai tau gimė...
Tarp kitko, įdomu ar telegonijos reiškinį patvirtina kokie nors, pvz. DNR, tyrimai?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? hmmmmmmm, tik dabar perskaiciau sita jusu pokalbi, o tos knygos neskaiciau ir nesiruosiu skaityti - taigi aiskus plagiatas, jau seniai zinau sita dalyka, kad myledamasis su moterim vyras jos isciose palieka tokius kaip ir ciuptuvelius, per kuriuos, beje, siurbia is jos energija, tai todel nuo senu senoves karzygiai, gudruciai, stengesi pasimyleti su kuo daugiau moteru - kad butu stipresni :? , o vat moterys, turejusios daug partneriu, juos "maitina" savo energija... Beje, taip paliekamas ir savo genetinis kodas, bet tai nereiskia, kad gimes vaikas nepaveldi fiziologinio tevo savybiu - tiesiog jis galbut gauna ivairesniu genetiniu savybiu ir, mano galva, tai visai neblogai, ciukciai, pvz., turi paproti, kad svecias permiegotu su jo zmona, o jei nesutinka, tai baisiai isizeidzia - mat jie gyvena labai uzdarom bendruomenem ir toks paprotys isigalejo butent del to, kad pagerintu savo genetini fonda... :wink:

Tai va, o gal kas skaitet Zarsku, tai zinot, kad daznai buna ir taip, kad nors ir moteris visai nesimylejo, bet mylejo kita, tai ir vaikas gime "nuo jo" - t.y. is tikruju pastojo nuo fiziologinio tevo, bet siela suteike anas, "dvasinis" tevas, todel vaikas buna i ji panasus ir budu, ir isore :?

Beje, idomu, kokie ten Megre nurodyti moterims "apsisvarinimo" ritualai - as dar pries kelerius metus esu skaiciusi Zalatorienes nurodytus pratimus, kaip atsikratytu tu buvusiu partneriu itakos (na, kad jie nebesiurbtu musu energijos... :wink: )
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:Beje, idomu, kokie ten Megre nurodyti moterims "apsisvarinimo" ritualai - as dar pries kelerius metus esu skaiciusi Zalatorienes nurodytus pratimus, kaip atsikratytu tu buvusiu partneriu itakos (na, kad jie nebesiurbtu musu energijos... :wink: )
O ką Zalatorienė siūlė? J.Morkūnas pvz pateikė visiem prienamą būdą: atgailą , išpažintį. 8)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...o uz ka, mieloji Loreta, atgailaut - ar uz tai, kad esu zmogus ir turiu ne tik siela, bet ir kuna, kuris irgi turi savo poreikius... Ar turiu atgailaut del to, kad neturiu to spaudo pase ir neprisiekiau prie altoriaus, o kaip ten dainuoja rusu radijas "padumajesh, monashkoj ne zyla" (nors buvo mano gyvenime visokiu periodu, "zila i monashkoj" :wink: ), kaip ten toliau:

"vse my baby stervy - milyj bog s toboj,
kazdyj, kto ne pervyj, tot u nas vtaroj..." :? :wink: :P

Na, nesupyk tik, as cia ne piktai, o tik taip - reiskiu mintis, o Zalatoriene tai siulo pratima ten toki kvepavimo, bet nors uzmusk nepamenu, kur ji apie tai rase, o manes jau moterys klausia, kur rast... :?
J

Post by J »

J. Morkūnas pateikė visiems prieinamą, bet ne visiems priimtiną būdą.
Išpažintis? Kam ją atlikti? Kunigui, vyrui?...
Prieš ką atgailauti, kad negyvenau kaip vienuolė?
:roll: Čia ir aš nepiktai, tik mintis reiškiu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kvėpavimo pratimai, kad atsikratyti kitų įtakos, tai domina ir mane.
Manau, kad knygelėje apie rebefingą aprašytas kvėpavimas turėtų pagelbėti. Kiek girdėjau, tai jis iškelia iš žmogaus vidaus visas šiukšles, net ir labiausiai paslėptas.
Last edited by J on Sat 11 05, 2005, 22:38, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? manau, svarbiausia, jei esi rami viduj, tai pries nieka nereikia atgailaut, o jei jauti nerima, kad darai kazka ne taip, tada gali ir paatgailaut - ar i baznycia ispazinties nueit, ar tiesiog sirdy Dievo atsiprasyt...

...o del tu rebefingu, tai manau, kad paciam tuo uzsiimti gali buti net pavojinga, cia turi priziureti labai ismanantis zmogus (ir tai buna atveju, kad po tokiu kursu psichushkej zmones atsidure... :roll: ), o tas pratimas tai buvo kazkoks paprastas -ikvepi, pasuki galva i viena, i kita puse, bet nors uzmusk neprisimenu, kur skaiciau... :roll: :?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Žinutės perkeltos iš temos "Ką skaitot?" (Įvairių temų forume)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Tikrai...Paskaicius galima pagalvot, kad vyrai raso...Sitoks moters pasmerkimas...Rodos, kad vyrai sventi. Juk vyrai daug dazniau nukrypsta i kaire...
Ir as labai sutinku su padauzos nuomone...Jie daug blogesniu dalyku parnesa i seima. Galu gale moterys net ir turedamos sexualinius santykius pries vestuves daro tai is meiles(dazniausiai). O kiek vyru daro tai tik is sportinio intereso???Tai kas yra blogiau???
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Perkeltos žinutės iš temos "Naujoji civilizacija. Meilės apeigos. Jau išleista :)"


Basta:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 0:09
--------------------------------------------------------------------------------
Nežinau, kiek daug laiko prasikamavau, bet temos, kur buvo diskutuota apie tą reiškinį (kurio pavadinimo neprisimenu), kuris aprašytas šioj knygoj, kai moters pirmasis santykių partneris palieka savo genofondą...

Bet, manau, radau apie tą reiškinį ir Kristaus žodžius Naujajam Testamente :D
Mato 5; 31, 32




Aurimas:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 0:14
--------------------------------------------------------------------------------
Tas reiškinys knygoje vadinamas telegonija. Įdomu, kad biblijoj radai tą pačia informaciją, gal galėtum įdėt?


Basta:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 0:25
--------------------------------------------------------------------------------
Neturiu biblijos po ranka.
Supranti, ten viskas taip tiesiai šviesiai nepasakyta. Bet įsigilinus atrodo, kad šnekama apie tą patį reiškinį.
Gal kam atrodys kitaip. Bet, siejant su telegonija, išeina maždaug pagal tai, ką ten Kristus perspėja, kad ir vyrai gauna tą genofondą iš moters, arba aš ne taip supratau.


Aurimas:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 0:42
--------------------------------------------------------------------------------
Aš taip pat manau, kad genofondo informacija sueities metu susimaišo ir gaunasi maišyta genofondo informacija, tiek pas vyrą, tiek pas moterį.


Gabriukas:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 1:25
--------------------------------------------------------------------------------
Mt 5 31-32
31 Taip pat buvo pasakyta: Kas atleidžia žmoną, tegul išduoda jai skyrybų raštą. 32 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris atleidžia žmoną, jei ne ištvirkavimo atveju, skatina ją svetimauti; ir jeigu kas atleistąją veda, svetimauja.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Zalatoriene "nera negali buti" 2dalis.
cia tas pratimukas- jei apie ta kalba-
atsistoji arba atsiguli ant nugaros. ziuri priesais save. iskvepepiant suki galva i kiare puse- ziurint pries save- isivaizduoji, kad viskas kas buvo tavyje ir siejo su tuom zmogum iseina is taves , tada ikvepi- suki galva i desine- jauti, kad visa ka buvai tam zmogui daves grizta i tave.
bet siaip cia tas pratimas skirtas visoms situacijoms, nemaloniems ivykiams, zmonems kurie nemalonus ir laika ima, ateities 'istrynimui"jei galima taip sakyti.. (tik nepamenu, ar ikvept pirma, ar iskvept- pasitikslinkit)

o apie moteru ir vyru santykus iki vienas kito..
del genetikos abejoju, nelogiska tai, jei moteris nera sirdimi dar su tuom vyru, bet jei ji vis dar myli ta vyra- tada manau, nesamoningas noras , kad vaikas butu nuo mylimo zmogaus- ir padaro visa tai.
bet del energetikos- tai visiskai logiska. moteris- maitintoja, taip pat, kaip ir Zeme. taciau, manau, kad dar daug kas priklauso nuo zmogaus. jei jis ir siaip energetinis "vampyriukas", tai nekas..
bet siaip sirdis sako, kad tai tiesa. ir praktika. nes ir nesimylejus su zmogumi, jei jis artimas, jungia energetiniai saitai stiprus, o kai santykiai nutraukiami- jie nedingsta, jei apie tai nepagalvoji, na gal po ilgo laiko..
todel labai protingas patarimas- atsiprasyti ir atleisti, dar tiksliau- paleisti. nes gal ir tam zmogui nera gerai, kai jis yra priristas prie kazko.

tai tiek.. :roll: :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Laba lai buna Jūsų diena!

Norėčiau pastebėti tokį foninį dalyką apie dažnai vartojamas sąvokas.
Genai, genetinis fondas ir pan., esu giliai įsitikinęs, yra tolygus dvasinėms struktūroms, energetinei informacijai. Tik materialiame lygmenyje ir ne toks dinamiškas. Jei paveldėta liga genetiškai, tai sakysime- karma.
Tad, manau, jei genai telegonija persiduoda, tai ir energija, ir dvasia. Ir atvirkščiai.


Ir
Viešnia: "Prieš ką atgailauti,"
darja: "tai pries nieka nereikia atgailaut"
Atgailauji ne "prieš" ką, bet "dėl" ko. Atgaila- tai gailėjimąsis kažką padarius. Labai veiksmingas, jei nuoširdus. Per išpažintį mes atgailaujame- gailimės padarę nuodėmes. Taip išgyji nuo jų. Tačiau ne prieš kunigą, ne prieš Šventuosius, bet prieš Save.

Na o telegonija man patinka :) Paaiškino daugybę dalykų. kai perskaičiau čia. Žinoma žmonės esame prisimaišę vienas su kitu,. Kartais tai į gera išeina, kartais nelabai, tačiau šis dėsnis- viena Dievo tobulybės sudedamųjų dalių.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Apie atgailavimą- reikia patikslinti, kad atgaila ir kaltė 2 skirtingi dalykai, žmonės viduje savo painioja juos.
Post Reply