Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Taip, paleisti balandį sunkiausia...
Nors narvelyje nė viena meilė neišgyveno...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tai jau taip...

(yra toks monas: reikia padaryt dvi figureles, simbolizuojancias tave ir ta kita zmogu, apjuosti jas raudonu siulu, suristi, o paskui atristi, isivaizduojant, kad nutrauki santykius, o paskui tas abi figureles imesti i upe (gal galima ir sudeginti... :wink: :P ), tik nereikia daryt is kokio plastilino, kad upes neuzterstume... :roll: :wink:
J

Post by J »

Neraganaukite, oi neraganaukite!.. :) :)

Po to negalim nei sulaikyt, nei paleist balandžio... :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: cia visai ne raganavimas (nors gal biskiuka :wink: ), bet jei jauti, kad reikia zmogu paleist, o esi prisirisus, tai gal geriau taip... (Beje, sulaikyt tai nei vienai tokiais budais nesiulau - tik pasigailesit, sitie burtai skirti paleist, jei jauti, kad santykiai issiseme... :? )
J

Post by J »

Neraganaukite nei biškiuką! :) :)


Va, va! Dabar skaitot ir galvojat - patarinėja ir pinigų neprašo... :lol: :lol: :lol:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:44, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P jau padariau, kaip rasiau, ir nei kiek to nesigailiu, nes jau pamoku turjeau tiek ir tiek, tik kad, nepatikesit, esu per daug minkstos sirdies, tai vis pagailsta, atleidziu, kai kita seniai butu viska nutraukus, ypac gaila, jei jauciu, kad zmogui reikia paramos, bet paskui ir lipa ant galvos, nes mano, kad visad taip bus, o ateina diena, ir viskas pasikeicia - tada nustemba baisiausiai... Be to, zinau, kad kuo anksciau zmogus pats pradeda mokytis plaukti, tuo jam geriau, tad nenoriu daryti meskos paslaugos...

Ir isvis manau, kad raganavimas - tai kenkimas kitam, o norint padeti, mano galva, visos priemones geros... :P :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: beje, yra dar vienas burtas: turiu tokia gudria knygute aplink angelus, tai ju ten yra visokiu visokiausiems gyvenimo atvejams, pavyzdziui, yra toks Taharielis - skaistybes angelas, kuri galima kviestis tada, kai nusivili "romantiskais" santykiais. Ten rasoma, kad skaistybe reiskia ne tik celibata, bet ir vidini tyruma ir atsidavima aukstesnei platoniskai Dievo meilei. Tai tas angelas padeda, tiesa, gana trumpu periodu, mums apsivalyti sirdi, siela ir kuna :wink: O iskviesti ji, kam idomu, reiktu taip :wink: : but gerai pries tai nueiti i pirti (manau, galima ir siaip nusimaudyti :P ), paskui ant savo altoriaus padeti balta Marijos lelija ir uzdegti balta zvake. Kreiptis i Taharieli reikia keturiomis pasaulio kryptimis, pradedant nuo rytu, tekstas gali buti toks:

Visagalio pasaulio Kurejo vardu,
Ugnies, is kurios meiles angelai gime,
As maldauju tave, Taharieli, skaistybes angele,
Iziebti skaistybes ugni mano sirdyje,
Ismesti nevertas mintis ir poelgius,
Ir leisti skaistesnei aistrai augti -
Mano paties tikrai meilei zmogui ir visiems.
As dekoju tau ir garbinu tave, isklausanti sia mano malda,
Vardu Visagalio. :)
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

PALEISTI PALEISTI PALEISTI!
Ir jokiu raganavimu!!!
Kurkim mintyse grazia laiminga savo ateiti. Nepririsant ne vieno konkretaus asmens. Uztenka isivaizduot geras jo savybes. Ir anksciau ar veliau tas stebuklingas asmuo balandziu atskris! :)
Minties, tikejimo galia! :)
Mylėdama mokausi.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O kaip kurti neprisirišant prie konkretaus žmogaus, jei jau jis yra? Arba ir yra, ir nėra?
Kalbu apie šeimas. :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x noresiu ir raganausiu, nes esu bjauri pikta ragana darja :x :x :shock:

O del seimu: tai astrologe Palmira kalbejo, kad sia vasara geriausiai jausis tie, kurie nelakstys nuo vienos meiles prie kitos, o laikysis laiko patikrintu partneriu, nes Juodasis Menulis yra Liuto zenkle, tad reikia sia vasara buti atsargiems su saule, meile ir ugnimi, nes tu dalyku padauginus, vasaros pabaigoje galima pasijusti smarkiai nudegus... O Jupiteris - Svarstyklese, kurios susije su partneryste ir seima. Tiesa, dar sake, kad si vasara labai palanki stiprinti sveikata - visokios dietos, mankstos, sveikatingumo stovyklos bus itin veiksmingos, nes Baltasis Menulis yra Mergeles zenkle. Tai tokios vat prognozes vasarai :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tiesa, kol Lilit - Juodasis Menulis - bus Liuto zenkle, t.y. iki 2006 sausio pabaigos, bus isbandymu meiles srityje ir jei uzsimegs kokie santykiai, nereikia iki sausio pabaigos skubeti susisaistyti... Va taip kalba zvaigzdziu zinovai... :roll: :roll: :roll: :P

(bet vis vien linkiu mums visiems meiles ir istverti visus jos isbandymus, nes kaip ten sako amerikonai: kas musu nesulauzo, padaro stipresnius :wink: )
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Svajukė wrote:O kaip kurti neprisirišant prie konkretaus žmogaus, jei jau jis yra? Arba ir yra, ir nėra?
Kalbu apie šeimas. :wink:
Ir yra, ir nera? Kaip tai? :roll: Nesupratinga as siandie kazkokia.
Mylėdama mokausi.
J

Post by J »

Viskas labai paprasta - yra, nes fiziškai jis yra, ir nėra, nes jo nebemyli.
Ar aš teisi Svajuke?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote:Viskas labai paprasta - yra, nes fiziškai jis yra, ir nėra, nes jo nebemyli.
Ar aš teisi Svajuke?
Ne, Jone. Tai jis nemyli, nors yra...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Galbut viskas yra ne taip
Galbut pasauli regi atvirksciai

Galbut ne garsas sakmba tyloj o tyla garse, ka apie tyla zinome mes
Galbut ne sviesos ziba tamsoj o tamsa jose, kiek dar nedaug suprantam mes

Tu pabandyk pasiziuret
Gal kiek ne taip
Gal kiek kitaip

(C) Foje
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Mamontovas didis "ezoterikas". Dievinu aš jo pasaulio ir gyvenimo suvokimą... :lol:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:45, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kipshe, tu šįsyk ir vėl teisus. 8) Ačiū pats žinai už ką...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Jonė.S wrote: Patarimus dalinti lengviausia, bet tuo neužsiimkim.
Klausykim širdies, jausmų, Dievo kalbos.
Kartais LABAI reikalingi ir vertingi kt.patarimai gali but. As tik sakyciau, kad girdedami patarima, pirma visad ji savo sirdimi patikrintume. Knygas skaitome, muzikos klausome... daznai t.p. patarimu ieskodami.
Mylėdama mokausi.
J

Post by J »

Ne per seniausiai gavau patarimą. Protingą. Esu dėkinga už jį. Bet...
Duokit dar vieną patarimą, kaip pirmą įvykdyt.
J

Post by J »

Meilė irgi gali išskirti...
Post Reply