Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? jo, kai ja duodi, kai taves nepraso (tik neisizeisk -cia as is savo patirties...)
J

Post by J »

Taip, kai esi kaip tas zuikis, kuris briedžio klausinėjo - gal tau šieno po galva? gal pasaką pasekt?...
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:46, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Pasakykit man, kaip tiesiog mylint (nebrukant, nesiūlant savo meilės) apriboti kito laisvę?
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

darja wrote:.
japonu patarle: jei paleidi balandi ir jis sugrizta - vadinasi, jis tavo...
Lyg ir suprantu, bet abejot emiau... O kaip jus suprantat, ka reiskia "paleist balandi"? As bandziau is savo gyvenimo, svajoniu, is savo modeliuojamos ateities istrint... Ir staiga pajutau tarsi didele dali saves numarinusi buciau. Tarsi mirti emiau...
Mylėdama mokausi.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Beje, ka zinot ir ka manot apie Twin Flame- sielos dvynius, vienintele antraja pusele? Ar tikrai yra tik viena vienintele mum skirta siela, o kitos meiles- tik pakeleiviai, nors taip pat ir ju siela pazint galima? O sielos, kurias pazisti jau is praeitu gyvenimu?
Vaje, kaip viskas painu...
Mylėdama mokausi.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Ne per seniausiai sutikau žmogų, kurį pirmą kart pamačiusi, suvokiau, kad pažįstu seniai. Ir toliau bendraujant tas pojūtis vis stiprėja. Sutampa esminiai pomėgiai, skonis, požiūriai. Bet ne tai svarbiausia. Iš pat pirmos akimirkos pajutau stiprų dvasinį ryšį. Tai toks neįprastas jausmas, to niekaip nepavadinsi meile, čia ne tas atvejis, kai randi savo antrą puselę. Paklausiau vienos aiškiaregės – kas tai per žmogus ir ką jo atėjimas galėtų reikšti mano gyvenime? Pasirodo, kad praeitame gyvenime aš buvau jo motina, ir dabar ši siela yra čia , šalia manęs, kad aš jai padėčiau. Tas žmogus labai brandus ir dvasingas, net nežinau, kuo, kaip ir kur galiu padėti. Tikiuosi, laikas parodys. O dabar gi, man tiesiog gera sutikti jį, bendrauti, džiaugtis, kai jam gera. Laikau jį tiesiog savo broliu dvyniu, vyriškuoju mano aspektu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, buna... :wink:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

As net uzklaususi esu ar mes nesam pazistamos vienos merginos, nors atmintis ir protas sake, kad taip negalejo atsitikt. :P
O viena vaikina pazinau is akiu. Zinojau, kad ji jau zinau. Ir abiem mum buvo trauka beprotiska viens prie kito, nors kazko negalejom but kartu. Tarsi sielos pazinojimas. O susikalbet ar ilgiau bendraut nesugebedavom. :?
Ir jausmas , kad kazka tarsi skolingi(?)butume ar tiesiog kazkodel vel ir vel turim susitikt. Net rysiu su tais zmonem nepalaikant lieka jausmas, kad dar kazkada kazkur susitikt turesim. Gal todel, kad vis dar neatidavem viens kitam kazko is praeitu gyvenimu?..
LABAI idomus gyvenimas.
Mylėdama mokausi.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Pagone wrote:LABAI idomus gyvenimas.
:D 100% pritariu :!: :!: :!: Ir jei kasnors sako, kad jis sunkus- jis tiesiog sudetingas. (t.y. turi daug sudetiniu daliu. Labai daug.)

...kai sielos dvi jaunutes susitinka, ir atitinka ju tikslas bendras, ir panasios jos i viena kita, o ir dar patinka, jas aplanko Meile (kaip tai konkreciai atsitinka- kitas klausimas...), juodvi pamilsta viena kita. Ir Meile ju sujungia juos, kaip santuoka panasiai. Ir dvi dvaseles mylincios kartu keliauja, kartu bendro tikslo siekia, viena kita padrasina, palaiko, kartu mokosi viena is kitos. Tokios dvaseles buna kartu ir pas Dievuli, ir Zemiskame kune isikunijusios buna juodvi kartu. Kaip vyras ir zmona, kaip brolis ir sesuo, kaip mama ir sunus... (man labiausiai patinka pirmas variantas :D) Ir kai ilgai nesutinka zmogus mylimosios dvaseles, kai sirdele jos ilgisi, sakome, iesko antrosios puseles. Tos dvaseles, kuria senu senoveje pamilo ir su kuria jiedu Meileje gyvens amzinybe... Ir kai suranda... :D :D :D Meile daro stebuklus (rezonansas- fizikinis reiskinys, kai sutampa bangu maksimumai ir minimumai... Zemiskai kalbant- dvi bangos susilieja i viena, dvigubai stipresne :wink: ) Tada abudu jaucia pilnatve.
Nors santykiai kartais isoriski gali kitokie pasirodyti...
"Klausia mylimoji mylimojo, koks yra visiskas atlaidumas? Mylimasis sako: As tave ismokysiu! Tada gimsta, susitinka, buna kartu, giliai myli vienas kita, bet mylimasis isoriskai (salyginai isoriskai) ja visaip skaudina... kad Ji ismoktu visisko atlaidumo..." (Girdejau Zemes Sventeje :D Aciu Gerb. Aldonai! )
Ir savo kelyje dvaseles sutinka daugybe kitu dvaseliu :D , su kuriomis taip pat tariasi, kas ko gali ismokyti ar parodyti. Zodziu, karmines skolos ir paslaugos. Dar zodziau, mokymasis. Vienos gimsta kitu vaikais (na jos jau buna taip pat labai artimos dvaseles), kaimynais, draugais, paslaptingais nepazystamaisiais ir kitais. O gyvenimu daugybe! Tai kartais ir sutinki gyvenime zmogu, kuris tau atrodo taip seniai pazystamas... Arba tiesiog kazkur labai matytas... Ir su tikslu susitinka, nors ir ne antroji pusele. -Dvasios buriuojasi. (Kaip susibure Anastasijieciai- panasius tikslus turintys :wink: Tai jaute turbut kiekvienas Zemes sventes dalyvis, kone puse atrode kazkur matyti, nors pirma karta sutikti... ...kuomet susiejome, seni geri draugai! :wink: Myliu Jus...) (vis dar rusena ugnis po sventes Donatus sirdyje)

Auksciausia pamoka turbut visiska harmonija, arba Dieviskumas...:?: Kartais dvaseles ismoksta (kogero beveik) visko (nors tai praktiskai nezinau ar imanoma) ir pasilieka meileje amzinai. T.y. nebevarzo nei laikas, nei erdve- nebevarzo fizinis kunas.
Nors...
Manau Anastasija pakankamai brandzios dvasios, bet... ji kazkaip lauzo ezoterikos stereotipus...

As taip pat 19m ieskojau tos vieninteles... tos antrosios puseles... Kiti dar ilgiau. Bet visuomet rekia palaukti. Buti kantriems. Jeigu pasiskyrei pasimatyma siame gyvenime- butinai ir sutiksi! :D Butinai!!! Oi kaip as dziaugiuosi kad taip yra!!! Kad Dievulis taip nuostabiai si Pasauli surede!!! :D :lol: :D Bukite ramus, kas dar laukiat. Ji gali pasirodyti ten,kur maziausiai tikejaisi, kur galbut visai neplanavai sutikti. Ir kai sutinki TA zmogu, tikrai zinai, kad tai JIS! :D

Nors tam patikrinti naudodavau elementaru testa: Ar su siuo zmogumi noriu susilaukti vaiku?...

P.S. Myliu Jus Visus! VISUS! Taip, ir Tave myliu :wink: :oops:
J

Post by J »

...........
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:48, edited 1 time in total.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Grazu

Post by Donatus »

Graziai pasakyta :D Gali buti. Kalbejau apie siaip sielu rysius ir mokymasi. Tie aspektai- tai pamokos. Kai siela pamirsta, kas tai yra, ji mokosi to isnaujo. Tavo istorijoje parasytoje, manau, taip atsitiko todel, kad Atleidimas
Visiems /.../ aiskino esanti Šviesa.
Todel Dievas ir nusiunte ja i tamsa, kad ismoktu, prisimintu kas ji tokia yra. Kad ji nera didesnė šviesa, nei visos kitos. Galbut šis mokymasis yra tikslas. Tikslas prisiminti savo Dieviškumą. Bet tas prisiminimas turi tikslą dar aukštesnį. Kodėl reikia tai prisiminti ar išmokti? Kam to reikia :?: Kodėl reikia išreikšti šiuos Dieviškumo aspektus?...

Tiesa, čia diskusija apie Meilę vyksta :wink:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Tiesa...

Post by Donatus »

Be to, Atleidimą ir Draugiškuma siejo pamokos vienas kitam, bet ar Meilė?
Kai sujungia Meilė, tai tas mokymasis (prisiminimas) vyksta kaip antraeilis, ne pagrindinis dalykas. Savaiminis tiesiog. O Tavuoju atveju tai buvo ju santykiu prasmė. :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

meilė,tai nepaprastas ir gražus jausmas.Jei myli,tai mylėk,mylimo žmogaus atimti iš kito negalimas,juk tu nežinai ar jam trūksta meilės ar ne?Reikia tik mylėti.Juk meilę dievas ne tam davė.kad ja dankstytumei savo nuodėmes :!:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
J

Post by J »

Donatus, nepriimk tos gražios istorijos pažodžiui.
Žvelk į esmę. Šiek tiek iš toliau..
:D :D
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:49, edited 1 time in total.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

;D

Post by Donatus »

Jone, Tu man patinki :wink: :D
Atleisk, jau pradejau kabinetis :oops:
Iš esmės suprantu ką Tu nori pasakyti :lol:

Bet mane kamuoja klausimas apie Meilę toks vienas:
Dievas žmogun sudėjęs visus jausmus Visatos, t.y.energijas, yra,taip? Ir jis harmoningas yra, kai visos tos energijos lygios buna, nė viena viršaus neima. Tad kaip yra su Meile? Ji tuomet turėtų būti tolygi jai priešingai energijai, tarkim neapykantai, kad atsvertų viena kitą, būtų harmonija. Tai kodėl nebūtų gerai, jei neapkęstume lygiai tiek pat, kiek ir mylėtume. Juk tai būtu labai negerai, švelniai tariant... Tai kuo Meilė yra ypatinga, kad jos turi būti daugiausia? :wink:
Panašiai yra su džiaugsmu. Liūdesys. O juk nebūtų šviesos be tamsos... Bet žinome, kad liūdesys yra negerai...
Kur šaknys?

Va ką prisiminiau! :idea: Iš spalvotyros- mokslo harmoningai sudėlioti spalvas meno kūrinyje:
Dvi priešingos spalvos, pvz. žalia ir raudona, viena šalia kitos atrodo harmoningai ("nesipjauna"), kai viena iš jų yra intensyvesnė už kitą (ryškesnė). Va turbūt taip ir su Meile yra! Valio! Susiprotėjau :D Ačių :lol: Gi harmonija ne matematiška lygybė, o kaip spalvinė harmonija.
Ak, koks nuostabus meno kūrinys yra tas žmogus!.. :D

Ir dar klausimas:
Ar Meilės gali būti perdaug?
J

Post by J »

Štai žiūrėk kokia grąži mintis išsirutuliojo iš Tavo kabinėjimosi. O Tu atsiprašinėji!
Kai aš pradėsiu pykti - pasakysiu, o iki to - prašau kabinėtis ir toliau... :lol: :lol:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:50, edited 1 time in total.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš labai sutinku su Donatu dėl žalios ir raudonos spalvos,nes jos labai sutinka irmyli viena kitą :lol: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: ;D

Post by Rytė »

Donatus wrote:Bet žinome, kad liūdesys yra negerai...
Kodėl? :roll:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Liūdesys gali sukelti ir pyktį ir visus kitus neigiamus jausmus :( ,nuo liūdesio ir savižudybės prasideda,ir žmogžudystės.Va kodėl liūdesys negerai.Bet kartais truputėlį paliūdėti gerai,nes be liūdesio ir tikro gyvenimo džiaugsmo nepažinsi :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Beje, Dievas sukūrė tik du jausmus

ziuriu Jone pasidare nereali Dievo kurybos eksperte. tik kazkaip neitikinamai...
Post Reply