Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, Pagone, ir man buna tas zinojimas, kad dar tikrai susitiksim, kad dar ne viskas isspresta - ne siam, tai kituose gyvenimuose... :wink: Nuostabus tas pasaulis... :)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Jonė.S wrote:Beje, Dievas sukūrė tik du jausmus - Meilę ir... Baimę. Visi kiti jausmai yra tik šių jausmų išvestinės.
Kiek pamenu, Anastasija pasakojo, kad Dievas jausmų nekūrė visai. Jausmai- tai energijos įvairiausios, visos Visatos vibracijos. Dievulyje pačiame yra visos šios energijos-jausmai ir jas į žmogų lygiai kaip ir į save harmoningai sudėjo, kaip pasakoja Anastasija 4 knygoje :wink:

Liūdesys kenkia plaučiams,kiek atmenu, be to veda į nenora gyventi, o nenoras gyventi veda į daugybę sunkių lygų ir neprotingų poelgių...
Bet lengvas slogutis visai įnauda išeina, tada džiaugsmas aplanko dvigubai didesnis! :D

Tai gerai, Jone, tada dar pasikabinėsiu, jei galima :D :oops:

Taip, Basta, įstojau :D Ir labai džiaugiuosi! :D
J

Post by J »

Dievo karys rašo;
ziuriu Jone pasidare nereali Dievo kurybos eksperte. tik kazkaip neitikinamai...
Ne ką didesnė nei visi kiti, įrodinėjantys, kad Dievas kūrė ar nekūrė kažko, kad Dievas yra toks ir kitoks, kad... :lol: :lol:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:51, edited 2 times in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o man visai nesvarbu, ka tas Dievas kure, ko ne, ir apskritai - cia tema apie meile, o ne apie tuscius filosofavimus, kurie niekur neveda.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Tuštuma

Post by Donatus »

Kam tušti, kam ne. Ką veda, o ko ne... Kiekvienam savo :wink:

Ir labai teisingai pastebėjai- čia tema apie MEILĘ! Apskritai visame forume labai dažnai tema nukrypsta kita linkme...
Ar galiu paprasyti tvarkos? Mokykimės suvaldyti savo mintis :D

Taigi. Klausimas: Kokia MEILĖS spalva :?:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Gal randona :mrgreen: . O gal ne , nes tai siejasi su Aistra. O aistra, jei neklystu, tai ta pirmapradė energija, gyvenimo variklis. Jone, ar ne apie tai rašo Wolshas?
J

Post by J »

Žalia... :D

Prisipažinsiu atvirai - ką Wolshas rašo apie pirmapredę energiją - nepamenu... :oops:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

O kodėl raudona ar žalia? :D Kokias emocijas jos Jums sukelia?

Aistra, mano galva- ta pati gyvybinė energija, kuri trokšta kurti gyvybę- daugintis :D Tik yra skirtingi lygmenys to dauginimosi- palikuonių kūrimo. Aistra- pats materialiausias, žemiausias lygmuo. Jis atsakingas tik už fizinį sukūrimą. Kuo aukštesnis lygmuo, tuo sukurta gyvybė harmoningesnė, tuo daugiau joje subtilių energijų sužadinta. Kai du žmonės traukia fizinis kūnas- aistra, o kai traukia vienas kito Dieviškieji "Aš", tada... kaip tokią trauką reikėtų įvardyti? :idea:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

sraige wrote: O aistra, jei neklystu, tai ta pirmapradė energija, gyvenimo variklis. Jone, ar ne apie tai rašo Wolshas?
?!?!?! Aistra- gyvenimo variklis?! Cia labai "froidiskai" skamba. Kodel ne MEILE?! :?
Mylėdama mokausi.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Donatus wrote: Kai du žmonės traukia fizinis kūnas- aistra, o kai traukia vienas kito Dieviškieji "Aš", tada... kaip tokią trauką reikėtų įvardyti? :idea:
Va cia ir yra toji Meile, kurios mes visa gyvenima ieskom! Dieviskasis "as", sielos saule, vidine ugnele... :)
O Meile man- balta! Balta - nusviesejimas, skaidrumas, tyrumas, visos spalvos viename. Aistra- raudona. Silti jausmai- geltona. Kuo arciau tobulumo, tyrumo, tuo sviesiau. :)
Mylėdama mokausi.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Pagone wrote:Dieviškieji "Aš" /.../ Va cia ir yra toji Meile
Maniau, kad Meilė eina iš širdies... :roll: Gal Dieviškūjų "Aš" ryšys yra dar aukštesnis? Gal jis dar kitaip vadinasi? (nors ar gali būti kas aukščiau už Meilę?...)
nusviesejimas, skaidrumas, tyrumas, visos spalvos viename.
Bet Meilė- tai viena spalva. Pavydas- kita, liūdesys- trečia, nuoširdumas- jau net ketvirta ir t.t... :?:

O kas eina po geltonos?

Pritariu Jonei...
Meilės erdvė- tai medziai, zolė, gėlės... O kas juose bendro? Žalia! Jei spalva- tam tikra šviesos banga, spinduliuojama energija tam tikro dažnio, tai Žmogaus širdis vibruoja Žalią spalvą...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Donatus wrote: Pritariu Jonei...
Meilės erdvė- tai medziai, zolė, gėlės... O kas juose bendro? Žalia! Jei spalva- tam tikra šviesos banga, spinduliuojama energija tam tikro dažnio, tai Žmogaus širdis vibruoja Žalia spalva...

Zalia taip pat ir gydanti, raminanti, suteikianti pasitikejimo!.. Gal jus ir teisus! :roll:
Mylėdama mokausi.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Sugalvojau!

Post by Donatus »

Sugalvojau! (Ar tiesiog susivokiau. Ar prisiminiau. Tiesiog pajutau...)
Meilę galima skirstyti pagal Meilės objektus! Raudona-Aistra- Meilė kūnui (vienas, primityviausias objektas).
Žalia-Širdis- Meilė Žmogui, Gyvūnui, Dievui... (daug įvairių objektu, bendresnė Meilė).
Balta-Dieviškas "Aš"- Viskas viename, vientisumas, Meilė absoliučiai viskam! (didelis, pats didžiausias, vientisas objektas- Viskas) Žinoma skirstyti galima smulkiau- oranžinė Meilė, geltona Meilė, Mėlyna Meilė, Violetinė Meilė, (Ultravioletinė Melė?)...
Skirtingi Meilės lygiai. Meilės nukreipimas į įvairius žmogaus kūnus- fizinį, emocinį, mentalinį, eterinį, astralinį, dvasinį, Dieviškąjį ir t.t. ir pan. ir kt.

Ką manot?

(Pasielgiau kaip filosofas- susisteminau :wink:)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Labai matau moki spalvų raišką :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

panasiai ir as mastau, kaip Donatus, tik vat niekas neivardijo vienos spalvos, kuri is tikruju labiausiai susijusi su meile - tai rausva, rozine... buvau cia as neseniai pas viena tokia ekstrasense, tai ji pasake, kad mano auroj labai daug grazios ruzavos-meiles spalvos, kuri visai arti prie Dievo, o as gi dabar nieko nemyliu - tai kaip cia yra :?: (bet gal dabar ir nebutu tos spalvos - nezinau, buvau pas ja pries kokius pora menesiu... :wink: )
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Pagone wrote:
sraige wrote: O aistra, jei neklystu, tai ta pirmapradė energija, gyvenimo variklis. Jone, ar ne apie tai rašo Wolshas?
?!?!?! Aistra- gyvenimo variklis?! Cia labai "froidiskai" skamba. Kodel ne MEILE?! :?
Yra aistra gyventi, o tie kurie žudosi arba kitaip nuodija gyvenimą jos neturi. Aš neturiu nuomonės, čia tik garsiai mąstau.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aistą aš matau jūs tapatinat su seksu, kūniška meile. :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: reikia ir aistros - visko gyvenime reikia, kad pajustum tikra jo skoni, kad nebutum bejausme meduza, o gyvas zmogus - su kunu, ir siela.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

o rožinė spalva auroje reiškia nesavanaudišką meilę ir jautrumą, vat. Tai hilerių spalva. Arba gali reikšti, kad šiuo metu vyksta dvasinis gydymas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: toji aiskiarege man sake, kad esu labai mylima - del to tiek daug tos spalvos, bet as ja jau nebetikiu (ir tada ypatingai netikejau... :P ), vat. :wink:
Post Reply