Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Darja, manyciau kad ruzava yra svelnumo spalva, na bent man ji asocijuojas su juo. Gal jauti daugiau svelnumo pasauliui nei bet kada :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x na jau ne - negi tai i mane panasu... :x :x :x :P :wink:

(be to, tai buvo tada, o aura, kaip ir gyvenimas bei likimas, keiciasi... :wink: :P )
J

Post by J »

Kodėl aš meilę matau žalios spalvos...
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:52, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as manau, kad geriausia, kai joje po daugiau ar maziau yra visu spalvu... :wink:
J

Post by J »

Tada ji turėtų būti balta...
Per daug sterilu. Ne, tokia man nepatinka... :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

sielų bendrystę esu jautusi ne su vienu žmogum. Sėdi šalia žmogaus, tyli, o atrodo, kad šalia tavęs visas pasaulis(ne, ne todėl kad kažką žadėtų). O kartais atrodo (su kitu), kad jis tai tu, o tu tai jis, ir tokia ramybė, kad atrodo jos ieškojai visą gyvenimą ir tau dabar nieko nebetrūksta. Ir žodžiai čia nebereikalingi, tiesiog buvimas.Gal tai buvo sielos puselė.
Bet ,visa kita taip ir lieka. Ir niekas daugiau nesirutulioja . . .
Ir vis dėlto balta, nes joje telpa visos spalvos, gali matyti baltą arba kurią nori atskirai, arba visumą.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Meilės spalva

Post by Donatus »

Balta... joje perdaug visko, kad tai būtų vien Meilė. Kogero kai žmoguje harmoningai tarpsta ir dvasinis ryšys, ir Meilė, ir fizinis įkūnijimas, žodžiu, veikia visos čakros, tada žmogus būna baltas- viskas jame harmoninga, t.y. viskas funkcionuoja puikiai. :)

Bet rūžava spalva man įtartina kažkodėl. 8) Gal dėl to, kad apie ją mažai žinau. Ir čakros nežinau atitinkamos, nei vaivorykštėje jos nėra. Šviesiai raudona... Asocijuojasi su švelnumu, moteriškumu, kai kur skaičiau, kad ji net erotiška. Dar ir esu girdėjęs, kad nėra energetiniu požiūriu gerai, kai pvz. susiduri su rožinės spalvos dvasia...
Ir kažkaip šiais laikais rožinę spalvą vis daugiau renkasi "hedonistinės mergelės", liaudiškai "fyfomis" vadinamos :wink:
Jei kas paaiškintų apie ją plačiau?
Jonė.S wrote:..bet nematysi moters/vyro, su kuriuo galima ir pasimylėti...
Vaikai mažučiai- tyriausi yra. Jie džiaugias, kai tėvelis paima mamą ant rankų ir suka ratu, kai mama pabučiuoja tėčio lupas ar stipriai apkabina... Bet ką sako jūsų sažinė, kai mylintis apie vaikučius pagalvojat? Ką jie apie tai pasakytų? (Tai puikus testas patikrinti bet ko tyrumą- pagalvot apie mažą kūdykėli matant tai... :angel:)
Ir ką apie tai Anastasija pasakoja...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Galvosūkis

Post by Donatus »

Taip, išties, ilgai sukau galvą, kaip yra su tuo mylėjimusi...
Energijos kunkuliuoja viduj, realizuotis trokšta, ypač kai su gamta pradedi bendrauti pradžioje- gauni iš jos jėgų, bet jos "daugintis" nori... Ilgai sukau galvą, ką su jomis daryti reikia... Jei labai nori, laikaisi, tai viskas susinormalizuoja. Kai galvoji (mintimis nukreipi energiją) apie Tėvą, apie vaikus savo, kurie ateity gims, apie jų tyrumą, tos verdančios energijos pakyla aukštyn, tampa dvasingesnės. Tada kurti ne nuo kūno pradedi, o nuo aukščiau. Atsiranda troškimas susijungti ne kūnu, o dvasia, mintimis ir pan. Kūnas visuomet pasirengęs yra, bet išjudinti dvasiai visuomet daugiau pastangų reikia.
O mylėtis dėl malonumo... net lengvai šlykštu atrodo. Kad ir kaip dvasingai tai darytum, kad ir kaip bandytum energiją pakelti "proceso" metu... Fizinis dviejų Mylinčių kūnų susiliejimas- ypatingas mechanizmas skirtas dvasiai ateiti į kūną. O šį Dieviškos kūrybos :instrumentą" žmonės naudoja savo egoistiniam malonumui patenkinti. Kad ir kiek jis dvasingumu būtų dangstomas... 8)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

tau slykstu tu ir nesimylek :)
pavyzdziui man tureti vaiku yra malonu, vadinasi as myliuosi tik del malonumo ir ne del ko daugiau :)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Atsiprašau, jei ką užgavau savo pasisakymu :oops: Kiekvienas turi laisvę rinktis.
Dievo Karį, o kuri Tavo kūno dalis patiria malonumą turint vaikų?

(Kai buvau kažkur 6 metų, pirmą karta pamačiau truputį erotikos per TV...:oops: Tuomet nesupratau, kas tai yra. Man pasirodė tada, kad moteris gimdo...)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

as irgi pamaciau vaikas, bet ne filmuota o tikra varianta
as manaiu kad tie zmones musasi susikibe :)

turint vaiku malonuma junta visos kuno dalys be isminties!

net Vladimiras mini metu metais besitesianti orgazma uz kuri darja ant jo pyksta
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Orgazmą patiria organizmas sueities metu. Sąmoningo vaiko kūrimo metu jį patiria ir kitų lygmenų kūnai ir tai, kaip žinome iš Vladimiro pavyzdžio, trunka labai ilgai. Tačiau mylėjimasis dėl malonumo yra tik varganas bandymas pasiekti tą būseną. Juk negimdysi po 36 vaikus per metus... :wink: :lol: (Oho! Kalbu, lyg būčiau patyręs tai :lol:)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Jūs čia man kažkaip nuo balta prie juoda ir atvirkščiai.Aš šiek tiek pasimetus, bet manau, kad surasiu atsakymą.Seniai galvoju, kad yra kažkas daugiau. Gal jau ir atradau atsakymą, tik įvardint nemoku.
J

Post by J »

Manau, Sraigė jau gali įvardint atsakymą...
Kaži kaip mažumą visi pasiklydo.
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:54, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Vieną tai tikrai supratau, pirma turi gimti meilė vienas kitam. o paskaičius Megre susidaro įspūdis, kad pirma ieškoma moters, kuri galėtų pagimdyti ir užauginti sveiką kūdikį.O tada jau meilė, kūryba ir t.t. O man tai reprodukcija. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Man tai pirma svarbu kas sieja: interesai, požiūris į gyvenimą, panašūs tikslai, gyvenimo būdas, tarpusavio supratimas.
Bendra kūryba prasideda daug anksčiau nei mintys apie kūdikį. Kai yra tam sąlygos, atsakomybė už tą maža žmogutį, tada gali mąstyti apie jį. O ką, iki to negali būti intymių santykių, kai meilė yra aukštesniame lygyje nei raudona čakra ir netgi aukščiau nei žalia, tie santykai yra kitokie. Seksu jau nepavadinsi. Ir orgazmas čia nublanksta visiškai.Čia ne kūniškos linksmybės, kaip rašo Megre. Seksą mes patys padarėm nešvariu, mielieji. Laikom gėdingu dalyku, o pasakykit kiek iš čia esančių nesimyli. Vaikai, jūsų neklausiau :mrgreen: Na aš tai seniai, bet dėl to, kad jo noriu kitokio,. dvasingesnio( ir dar neturiu su kuo) . Suprantu, kad šitas žodis anastasiečiams varo šoką.Dvasingas seksas.O ma ne.Galima kitaip išsireikšti, bet esmės nekeičia. Esmė mumyse, mūsų vertinime, suvokime .
Last edited by sraige on Tue 08 16, 2005, 21:19, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Basta, manau, tu visai nenutuokei, apie ką parašiau. Kažkas panašaus forume buvo rašyta. Ant tiek tie žodžiai mums kelia ne kokius prisiminimus, ar ne?
Čia ne joki ekspermentai.
Galima pasakyti, sekmės darant vaiką, oi atsiprašau, kuriant.
Ir dar , ar tu Basta, skaitydama knygas, perleidi per širdį, ar protu atsirenki, kas tau teisinga. Aš tau pritariu, kad reikia atsirinkti skaitant bet kokią knygą.
J

Post by J »

Kaip ne keista kai kam bebūtų, bet pavyko.
Va, kai patys tą padarysit, tai ir skirtumą suprasit. Nepykit, bet to nupasakot neįmanoma. Tą išgyvent reikia.
Ir tai visiškai ne eksperimentai. Tai mylėjimasis su Meile...

Šauniai pakalbėjai, Sraige...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

zodzio "seksas" lietuviu kalboje siaip nera

angliskai "sex" verciama kaip "lytis"
toliau anglai nadoja tokius du terminus

"make love" - myletis
"have sex" - (lietuvisko atitikmens nera, net tokio veiksmo ankciau matyt nebuvo, Manau kad sis terminas pas anglus atejo kartu su moters pazeminimu, paniekinimu), neoficialiu naujadaru yra daugybe pvz. "pasidulkinti", "krushtis" ir t.t.

dvasinis pasidulkinimas skamba idomiai :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 31, 2005, 0:34, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

taigi tas verslininkas su Inga nebuvo abejingi vienas kitam ir seniau,
nors tai ir neparasyta taciau patys pagalvokit, argi ji butu is karto metusi ten mokslu ir pan del to pasiulymo
o verslininkas vargu ar butu pasiules moteriai kuriai jis abejingas, kurios negerbia
Post Reply